Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a férjetekről hogy viszonya van?

Figyelt kérdés
Másfél éve viszonya van, de csak szexről szól. El hinnétek hogy csak szex volt és van vissza út?

2019. dec. 26. 08:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Bocsánat, hogy off, de mit tennétek abban a helyzetben, ha szex nem volt, de érzelmek igen. Ha másnak mondta el a gondjait, mással beszélgetett. A csókig jutottak. 14 év után, 3 hónapos baba mellett. 1 hónapig tartott, nagyon hamar lebukott a férjem. Ő mondta, hogy velünk akar maradni, de a másik nőt is szereti. Mit lehet tenni?
2019. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

utolsó küldd el.. és ne hidd hogy el hogy nem volt szex.

ebben az esetben én beszélnék a szeretővel.Kii tudja mit hazudott ott!

2019. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

És sajnálom...

Az ilyenek a végén fel vannak magasztalva hogy bezzeg nem csalt és milyen becsulületes hogy melletted marad,szánalomból.

2019. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Beszéltem a szeretővel, ő is ezt mondta.
2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Én mint szerető - én is azt mondanám , hogy csak csók volt mert nem akarnám , hogy a pasi ne találkozzon velem mert megharagudott rám.... biztos , hogy nem akarnám , hogy rossz legyen neki, hacsak nem akarok tőle semmit :/
2019. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek ostobák! Válás.
2019. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy gondolom , hogy mindenhonnan, minden helyzetből van visszaút... Lehet, hogy túl fiatalon kerültetek össze, ezernyi ok lehet. Nem minden fekete-fehér. Pláne, ha gyerek is van, és egyébként jó nálatok a légkör, miért legyen a gyerek elvált szülők gyereke, akit ide-oda hurcolásznak?
2019. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17-es:

Kérdezz meg pár gyereket ahol a szülők csak a gyerekek miatt maradtak együtt.

Én is ilyen gyerek vagyok, az állandó féltékenykedés, az állandó vita, balhé stb.

Ha én hasonló helyzetben lennék és a gyermekeimet nézném valóban, én nem tenném ki őket annak amit én kaptam.

2019. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok- ha figyelmesen elolvasod 18-as, azt irtam, hogyha egyébként jó a légkör, nincsenek viták.Elvált szülők gyerekei mindig sérülnek!
2019. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!