Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha a gazdag pasitokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha a gazdag pasitokról/férjetekről kiderülne, hogy olyan dolgokból szerzi a vagyonát amivel nem értetek egyet, otthagynátok?

Figyelt kérdés
Pl valakit kihasznál és így gazagszik, valamit vagy valakit tönkretesz, vagy pl most ezek a nádasirtásos építkezések a Balatonnál.
2019. márc. 20. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem akarnék egész életemben azon idegeskedni, hogy mikor jön érte a rendőrség, ezért igen, elhagynám. Ha pedig valami tényleg gyomorforgatót csinálna, pl gyilkolna, emberkereskedéssel foglalkozna vagy pedofilhálózatot tartana fenn, még fel is jelenteném....
2019. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam ezen mert rossz látni hogy egyesek bármit megtehetnek a pénzükkel, és nem tudom a szeretteiknek erről mi a véleményük ilyenkor.
2019. márc. 20. 14:14
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

nem


Nádból különben is van elég a bolygón.

2019. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na, megérkezett nagytudású :) Azért gondolom nem véletlenül mondják mostanában mindenhol hogy nem kellene csökkenteni, és ezzel szemben egy üzlet érdekei állnak, én inkább azoknak hiszek akiknek nem fűződik ehhez hasznuk.
2019. márc. 20. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem hagynám ott...
2019. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na jó ez az utolsó kettőt se lepontozni se felpontozni nem fogom, lepontozni nem akarok de ezeket felpontozni se.
2019. márc. 20. 14:55
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen, otthagynám 3 okból is.


1. Nem akarnék olyan embert társamul, aki tisztességtelen, aljas, szemét. Inkább legyen becsületes, és éljünk szerényebben, mert akkor nyugodt lehetek, hogy ha az érdeke úgy kívánná, akkor sem lesz velem szemben aljas és tisztességtelen.


2. Nem akarnék egy bűnözővel élni, mert bizonytalanságban lennék, hogy mikor jön érte a rendőrség.


3. Félnék, hogy engem is bűnrészesnek tekintenének, esetleg bűnpártolással vádolnának, nem lenne kedvem más mocskos ügyei miatt bíróság elé állni.


4. Félnék, hogy az fog bosszút állni rajtunk, akinek a párom keresztbe tett, félnék, hogy elrabolnak, megölnek, stb.


Szóval mielőbb szakítanék - véglegesen.


Ilyen helyzetben vagy, kérdező?

2019. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezeket? 😂 Nem a kutyaddal beszélsz idióta!

Kérdeztel és valaszoltak. Az hogy neked ez nem tetszik erről senki nem tehet!

2019. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ilyen helyzetben, az én pasimnak semmi vagyona nincsen, csak 2 szakmája :) De nem is ilyen drasztikus dolgokra gondoltam, hanem olyanokra ami elvileg legális, de mégis abszolút szerethetetlen lesz tőle aki így gyűjtöget a vagyonát. Az ilyenek családtagjainak a lelkivilága érdekelne :)

Meg azért érdekel mert ezt nemrég olvastam, és szeretek a Balatonnál nyaralni.

2019. márc. 20. 15:24
 10/14 A kérdező kommentje:
67-eske, ezeket a VÁLASZOKAT, így értettem azt hogy "ezeket". De hogy vajon miért vetted magadra?
2019. márc. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!