Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi vagy fizikai megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi vagy fizikai megcsalást meg lehet bocsátani? Érdemes?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem a véletlen kerültem a helyzetbe, részeg voltam stb esetekre vagyok kíváncsi, hanem mikor az illető keresi az alkalmakat, partnereket, mást..
2020. jan. 5. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet bocsátani, de nem érdemes.

A megcsalt fél többet nem fog tudni bízni a megcsalóban (érthető okok miatt), így semmi nem lesz ugyanolyan, mint előtte. Még több vitát fog generálni. Nem mellesleg nem is érdemli meg a megbocsátást az, aki ilyet tesz azzal a személlyel, akit elvileg "szeret".

2020. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Más a 2 helyzet:

Ha érzelmileg csalt meg, beleszeret másba azt lehet meg tudnám bocsátani mert az ember nem mindig tudja ezt irányítani (bár ez is azt jelzi hogy valami nincs rendben a kapcsolatban, illetve ha kezdte észlelni magán a jeleket, miért nem tett ellene hogy ne találkozzon a másikkal) de nem maradnék együtt így senkinek. Szóval lehet megbocsátanám de nem folytatnám a kapcsolatot.

Fizikait viszont nem. Ennyire nem vagyunk ösztönlenyek. Ha valaki ennyire nem tud uralkodni magán akkor egy olyan embernek semmi keresnivalója az életemben. Kidobnám és nem bocsátanám meg.

2020. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Fizikait semmi esetre sem.

Érzelmi az más tészta. Ha tesz ellene, hogy elfelejtse, megszakít vele minden kapcsolatot, és elfelejti őt ténylegesen, akkor igen.

2020. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha a fizikaival is megszakítja a kiderülés után?
2020. jan. 5. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Mikor fogják már fel az emberek hogy a mecsalás kb megbocsáthatatlan? Illetve megteheted de semmi ertelme. Örök bizalmatlanság, féltékenység marad.

Senki sem tökéletes, sajnos sokan félrek**rnak legalább egyszer az életükben de annak meg is van a következménye. Miert kéne megbocsátani?? Annyira tartotta a párjá hogy félrekefélt, mással smárolt stb.

2020. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akik megbocsájtották a fizikai megcsalást!

Ne mondjátok nekem azt, ha vitatkoztok, veszekedtek a pároddal, valami miatt téged okol, akkor nem vágod a fejéhez azt, hogy de te k-rtál félre, vagy sunyiban te lapítasz?

2020. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!