Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani egy megcsalást? És ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Szoval fiatalok vagyunk 18 évesek a párommal és 5 hónapja tart a kapcsolat és sajnos ő megcsalt én jöttem rá hogy az exével mert láttam a képeket amit az exe kirakott és a barátnőm elmondása szerint csak 1 hónapja kavartak és csak párszor feküdtek le nem sokszor igy mondta és már nagyon bánja és vissza akar szerezni de én bizonytalan vagyok mert csak bele gondolok hogy megcsalt egyszerűen nagyon felb*sz szerintetek megprobaljam vele vagy hagyjam ezt a kapcsolatot?

#bocsátani a megcsalást?
2019. febr. 12. 07:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nem bocsátanék meg. Ne legyél palimadár.
2019. febr. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd. Lotyó.
2019. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

"Csak párszor feküdtek le, nem sokszor"

Ne haragudj, de egy monogám párkapcsolatban az egyszeri félre menés is több mint sok.

Én nem tudnek megbocsájtani.

2019. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért veszel is lélegzetet, ugye?:D

Ne bocsáss meg neki, 5 hónap nagyon kevés, egy normális kapcsolat se alakul ki, és már megcsal? Kuka. Jön más, nem ő volt az igazi. Meg mi az, h párszor lefeküdtek? Egy is sok.

Szakítás előtt adnék egy jó tanácsot a csajnak: nem fszból fszba ugrálj, hanem gyászold meg a szakításod, és úgy lépj bele a következőbe. Nyilván nincs túl az exén.

2019. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Én 20 év házasság után megbocsájtanék a férjemnek, de az más. Öt hónap még nagyon az eleje, ilyenkor még érted kéne rajongania és rá sem nézni más nőre. Lehet szeret a maga módján, de nem monogám, a későbbiekben is meg fog csalni.
2019. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy sportember aki megelégszik a dobogós hellyel akkor szakítás, egyértelmű.
2019. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan mint az előttem hozzam szolok ugyan azon a véleményén vagyok

Aki 5 hónap után már nem hűséges szerinted 15-20 ev után az lesz ? Egyébként az se mindegy hogy egyszer vagy többször. Írtak előttem hogy a férjének 20 év után megbocsájtaná, én is max 1 alkalmat de ahol többször volt az már viszony ( mindegy hogy 1 hónapos vagy több éves) azt már nem normális megbocsajtani szerintem . Mielőbb felemás el !

2019. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mielőbb felejtsd el !*
2019. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Csak egy hónapja és csak párszor feküdtek le?! Ember, 18 éves vagy a kapcsolat lepkefingnyi 5 hónapos, annak a 20%-ban félrement (legalább!).


Innentől kezdve semmit nem hinnék el ettől az embertől. Fiatal vagy, legyen tartásod!


30N

2019. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki!
2019. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!