Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire hibás a nő egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hibás a nő egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, nem történt meg.


A férfi nős/menyasszonya van. Egy buliban flörtöl egy másik nővel. A nő megtudja, hogy nem szingli, de tetszik neki a pasi. Lefekszenek.


Ugyanolyan hibás ebben az esetben a nő is? Vagy a férfinek kell felelősséget vállalnia tetteiért?


2020. jan. 9. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő hibája de a felelősség a férfié, a nő nem tehetett volna semmit ha a férfi nem hagyja magát.
2020. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egy hulladék, de felelősséget igazán a pasas vállalt. Ő az egyetlen a helyzetben, aki megmásíthatná. Rajta múlik, hogy a nő keze meddig ér úgymond el. Egy jellemtelen szar, akinek ahhoz van töke, hogy más valagához csattogtassa başzás közben, de ahhoz nincs, hogy a párja elé álljon és szakítson vagy valami.
2020. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hollófernyiges ***** válasza:
45%
A nő nem csalt meg senkit.
2020. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Elméleti kérdés, nem történt meg." Na ezt az állitásodat indokolnád? Honnan veszed?
2020. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, javítom az első mondatot: Velem nem történt meg. A történelem során valószínűleg igen.
2020. jan. 9. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Aki hűséget fogadott, az a hibás.

A nő független, miért legyen monogám.

2020. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Mindig a férfi a hibás (a nők szerint), a nő biztos hogy nem hibás. Azt hogy miért, azt nem tudom, mert nem vagyok nő. De valami tuti kifogás biztos van:)
2020. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak a többiek amit írtak szerintem nem igazán ok.


Csak egy kérdés ha te vagy a barátnő te csak a pasidat hibáztatnád? Vagy önmagad, a pasit és ha a harmadik tudott róla és ennek ellenére lefeküdt vele őt is?


Mert ezen helyzetekben több szituáció is van, olyan is amikor nem tehet róla a harmadik, és van olyan is amikor se a barátnő, se a harmadik, de olyan is van mikor se a barátnő, se a barát és olyan is van amikor se a barát de így, hogy tudta hogy nem szingli és menyasszonya van?!

2020. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs mikor a megcsaló fél nem tehet róla. Ezt a szánalmas szart felejtsük már el.
2020. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

"Mindig a férfi a hibás (a nők szerint), a nő biztos hogy nem hibás"

Én is férfi vagyok, de magyarázd el nekem ebben ki lenne a hibás?

a megcsalt nőt hordjuk le minden k-rvának? vagy a szerető legyen a ribánc mert hát szegény házas férfit megerőszakolta?

Az oké, hogy lehet hogy valami nem működik egy kapcsolatban és azt meg kell beszélni, de ez a pasi ahelyett, hogy megbeszélte volna az asszonnyal a problémákat, simán félrek-rt, akkor ki a hibás?

2020. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!