Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben ki a hibás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ki a hibás? Kit lehet okolni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy alig 2 honappal ezelőtt durva vita hevében szétmentünk a párommal. Hazaküldtem. Egy hétig nem beszeltünk és olyan nyugodt voltam. Aztán 1 hét elteltével rá írtam egy dolog miatt ami fontos volt. Akkor írta hogy elveszetette a jól fizető állását mert a kapcsolatunk megmenetésén volt inkább minthogy határidőre leadja a munkáját. Akkor úgy volt hogy végleg kidobtam. Utána pár hét múlva mégis békülésre hajlottam mielőtt a másik munkáját is elvesztené. Erre most azt állítja miattam történt az egész mert én voltam a szemét és nem vele foglalkoztam. Most újból ott vagyok hogy megint szakítás lesz a vége és már nem is fog érdekelni hogy elveszti a meg meglévő munkahelyet ahonnan már hetek óta nem kapott munkát mert oda is késve adta le a munkáját. Az elvesztett helyett pedig nincs neki jelenleg másik és most én tartom őt.
2019. jún. 13. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy ideírjuk páran, hogy a párod egy farok, v te vagy egy hüpi, megoldódik bármi is? ...

Nem a “hibást” kell keresni, hanem a megoldást, ami mindenkinek jó.

2019. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem feszül volt/most is a munkahelye miatt.És ha olyan típus akkor könnyebben fogja másra a saját hibáját.Valamint ùgy érezhette,hogy nem vagy mellette a bajban.Bár megjegyzem,ha nem tudtál róla,hogy korábban sem állt jól helyeta munkahelyén, akkor nem jogos.De attól ő még érezheti magát elhanyagolva.


Te pedig rá hárítasz mindent,tagadod,hogy nem figyeltél rá és a kapcsatotokra eléggé.Nem csak a munka ügyben.

Senki nem hibás,vagy mind a ketten.Beszéljetek többet,és legyetek megértőbbek a másikkal.Mert lehet ha elveszíted újra nem fog nem érdekelnu.Most csak ezt a düh mindatja veled.

2019. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A munkájában jól helytállt de a párkapcsolatban kissé idegesítő volt nekem. Mindig körülötte legyek. Szolgáljam ki. Úgy viselkedett mint egy 5 éves. A gyerekem nem hisztizett annyit mint ő. Persze én sem vagyok tökéletes de ha megmondtam hogy mi nem tetszik akkor még én voltam a hibás mert elhanyagolom. De ha egyszer én nem vagyok olyan típus aki igényli azt hogy babusgatáson másokat. Ezt is megmondtam neki. Ezen is kiakadt. Mondtam ha nem tetszik akkor menjen. Elmenni nem akar.
2019. jún. 13. 11:48
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindketten hibások vagytok.


Te nem foglalkoztál vele, ő pedig minden téren tőled várta a megoldást, illetve a törődést. Ő olyan anyai figyelemre vágyott mert amit ő igényelt volna az esetében az inkább olyasmi.


Úgy tűnik őt csak te motiválod, habár az sem szép dolog, hogy a munkabeli problémáit csak rád hárítja, hogy csak te tehetsz róla.


hááát...szóval ja, mindketten hibásak vagytok.


De ettől függetlenül, neked kell tudni, hogy mit szeretnél, neked kell eldönteni, hogy vele akarsz e maradni. Senki nem kötelez semmire. Mindig azt kell tenni ami nekünk a legjobb.

2019. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem való nekem párkapcsolat. Jobb ha egyedül maradok. Akkor nincs ilyen probléma. Köszi a válaszokat.
2019. jún. 13. 11:53
 6/17 anonim ***** válasza:
megnézném én azt, hogy meddig lenne az így :)
2019. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a párkapcsolat biztosan nem való neked. Azért mondta ezt, mert bűntudatot akar benned ébreszteni. Ő még véletlenül sem hibáztatható semmiért. Hát, persze..

Te meg bedőltél neki. Ez az ő munkahelye, az ő felelőssége. Oldja meg, kit érdekel. Nehogy már neked kelljen őt ezért eltartani.

2019. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A munkájának elvesztesehez semmi közöd.

Manipulálni es zsarolni akar.

És még el is tartod?

Gratulálok!

2019. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ex férjem ex szeretője ugyanezt mondta, hogy az ex férjem volt a hibás, mert elveszítette a munkáját. Így pár hónapig az ex férjem tartotta el (ingyen albérlet, rezsi, kaja, pénz) és még el is utaztatta magát Párizsba, csak utána tálalt ki nekem, hogy nagyobbat robbanjon az a bomba. Robbant is jó nagyot.

Az, hogy elveszítette a munkáját, az ő felelőssége, de lelkiismeret furdalást akart kelteni. Sikerült is, látod? Eltartod.

Dobd ki a francba, az ilyen egye meg amit főzött!

2019. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hat ha nem varnék tőle gyereket már kitettem volna. De így elég nehéz. Remélem ha lesz munkája azért felesbe megy a dolog.
2019. jún. 13. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!