Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A kerdes mit tegyek vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kerdes mit tegyek vagy mit ne? Ti ilyen helyzetben mit tenettek?

Figyelt kérdés
8eve elek ferjemel szuletett 3gyerekunk. Nem olyan mar a kapcsulatunk mint volt idokozben ki tekingetett mint h meg beszelje a problemainkat de en meg bocsatottam neki. Most viszont fel tunk a gyerekkori baratja akivel mindig jo volt a kapcsolatom kavartunk is mig nem volt a parom de a szexig sosem jutottunk el a manapig vonzodunk egymashoz es a napokban ezt meg is beszeltuk egy massal ami addig fajult hogy egy masnak estunk de szex megint nem volt es mar alig varom h megint kettesben legyunk neki is van csaladja es meg is meg tesszuk ezeket a dolgokat es miutan meg tettuk egy csep lelkiismeret furdalasunk sincs a masik ket fel fele . Evek ota kuzdotunk ez ellen es probalok kuzdeni de ha a kozelemben van es kettesben vagyunk el vesztem a kontrolt o megert engem teljesen egy hullam hosszon vagyunk es mellete boldognak erzem magam es tudok nevetni mosolygni on magam lehetek a parom mellet ezeket mar regen nem erzem.

2020. jan. 10. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor váljatok el, mert ez így gerinctelenség...
2020. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki nem mondhatja meg neked, h mit tegyél, vagy mit ne. Vagyis mindenki meg akarja majd mondani, de ez csak és kizárólag a te dolgod és döntésed lesz. Mert a döntésed örömeit, és bánatait is te fogod átélni, nem én vagy akárki más. Lesz aki válásra bíztat majd, más meg ennek az ellenkezőjére. Én aszondom, egyszer élünk, mindenki csak boldog szeretne lenni. De van egy elméletem, engedd meg, h megosszam veled. Én a következőket tenném, fontossági sorrendben.

1. A házasság felfrissítése (külön szakanyag)

2. Ha ez nem lehetséges, akkor szeretői kapcsolat a másikkal

3. Ha ez sem lehetséges, akkor válás

2020. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ket eve probalok tenni azert h helyre hozzuk ami nem megy koztunk meg beszeltuk mar ezt kb 100szor es ideig oraig tart mar kezdek ebbe bele faradni es szerintem mar lelkileg mar fel is adtam csak nem vagyok annyira eros hogy ezt el mondjam neki itt nem csak az en boldogsagom szamit ha nem a gyerekeime is es inkabb leszek egy gerinctelen megcsalo mint hogy a gyerekeim boldogtalanok de ez sem mehet sokaig ezt nagyon jol tudom .
2020. jan. 10. 17:38
 4/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Valj el, azt majd meglatjuk, hogy a gyerekkori baratnak kellesz-e 3 gyerekkel. Azert nem lesz olyan egyszeru ez, valszeg csak a jot akarja beloled. Amugy a ferjed is barmikor donthet ugy, hogy valni akar, szoval ne hidd azt, hogyha ugy dontesz, hogy bennemaradsz a sz.ar hazassagban, akkor az orokke kitart. Zarjatok le, ha nem tudjatok rendbehozni.


43F

2020. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ennek a gyerekkori barátnak sincs lelkiismeret furdalása az azt jelenti ő sem szereti a párját.

Miért nem kérdezed meg, mit szeretne tőled. Ha mindketten ilyen jól érzitek magatokat egymás társaságában, és vállalná is a gyermekeid, akkor szerintem merj lépni a boldogság felé.

A gyermekeid nézed? Szerintem az nagyobb öröm nekik, hogy az anyjukat boldognak látják, ha arra mennek haza a suliból, hogy a vidám "szülők" fogadják őket otthon és nem a veszekedés/vita megy.

2020. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neki is van ket gyermeke es nem hiszem h miattam el hagyna a csaladjat es ezt sosem varnam el tole . de meg is mindketten jol erezuk magunkat egymas mellet . vitatkozni nem szoktunk a ferjemmel mostanaban mar alig beszelunk is igy nincs ok vitara szerintem mar o is bele faradt ebbe de ha le ulunk beszelni errol mindig harit
2020. jan. 11. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel kiszállni a saját hibádból? Mert azt hozná ki belőle, hogy te csaltad meg.
2020. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem mi ez a szarakodas, dugjatok amikor tudtok es tartsatok titokban amig lehet - ezt csinalja mindneki. Parod is ezt csinalta. Nem kell itt feltalalni az erkolcsi spanyolviaszt arrol mar tegen lekestel
2020. jan. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!