Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egymásba szerettünk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk, mit tegyek, mit tegyünk? Egy szingli ffi és egy házas nő

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy férjes asszonyba szinte betegesen szeretem,fizikai fájdalmaim vannak ha esetleg arról van szó hogy véget vetünk a kapcsolatunknak,ő pedig pánikba esik. nincs is ezzel gond csak annyi hogy a férjét nem képes otthagyni sajnálatból,és még a benne megmaradt szeretetből amit iránta érez. ot a közös mult , lakás tartozás gyerekek stb. Nem a kényelmes élet mellett szeretőt tartok szindrómáról van szó, mielőtt valaki ezzel kezdené, ugyanis ha ugy beszéljük meg h nem lesz köztünk testi kapcsolat akkor ,sem tudunk egymástól megszabadulni. kinek mi a véleménye ,mit tegyünk ebben a lehetetlen helyzetben? kérlek benneteket a hölgynek is adjatok tanácsot ugyanis ő is olvassa

2020. jan. 8. 17:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Gyáva, gyenge, szánalmas szardarab a kedves szeretőd, remélem tényleg olvassa. Tudod ha annyira szeretne és annyira veled akarna lenni, akkor nem takarózna kifogásokkal, hanem lépne akkor is ha kellemetlen, szóval szépen át vagy verve te is és a férje is. Gratulálok, hogy képes vagy egy ilyet szeretni, sokat elárul rólad, további kellemes szenvedést :)
2020. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
#1-es sajnos nem tud olvasni..., de az anyázódás megy neki... Szánalom.
2020. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1 es ! Olvasd el újból a kérdésem , a szövegértéssel elég sok problémád van ugy látszik. olvass !!! gondolkozz !! és ha elég bölcs vagy ahhoz hogy válaszolj ,akkor szivesen fogadom a véleményed.
2020. jan. 8. 17:50
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
Mucika a macskád, nem én. :) Mondom én, h csak anyázódás megy, de ész nem társul hozzá. Érzelmi megcsalás... mutass olyan embert, aki ha csak pár másodpercre nem kalandozott el egy másik nemű ember felé gondolatban, habár kapcsolatban él. Ostoba emberek ítélkeznek, a gerendát nem látják a saját szemükben.
2020. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu.


A matek fog dönteni nálatok (is).


ŐSZINTÉN!


Van REÁLIS esély, hogy belátható (rövid) időn belül, anyagilag megalapozzatok egy közös életet?



Gyerek mennyi idős?

2020. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Szép munka volt egyes! Egyetértek Veled. Amúgy meg nem értem mégis mit vársz? Sajnálatot? Ha ennyi eszed volt, hogy belekezdtél ilyenbe, viseld a következményét!
2020. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6 os . közös élet ,anyagi stb, nem gond minden adott , gyerek van 11 éves. az ördögi kör a 22 es csapdája a gond . megbeszéltük már azt is hogy szakitunk, a logikus az lenne , de nem megy . de válni se bir , mert megöli a lelkiismeret , sajnálat közös mult stb. hasonló cipőben járó emberek véleményét szivesen meghallgatjuk, az anyázós válaszokat pedig elengedjük a fülünk melett mert azzal mi is tisztában vagyunk h ez nem helyes , ezért kérnénk értelmes emberek véleményét ,
2020. jan. 8. 18:08
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Valahol igaza van az elsőnek, már elnézést, tudok olvasni és értelmezni, az elsőt támassza alá a "matekos" válaszolót is!

A történet egy Ady könyvbe való értem én, de a nő nem teljesíti be a szerelmét... Így elgondolkodtató...

A józan észt értem én, max. a nagyon kicsi gyerekek miatt, de a szerelmet akkor is be kellenen teljesíteni.

Én szerintem ez csak erős vonzalom, keféljetek mihamarabb gyakran párat, és elszáll az a rózsaszín köd.

Nem Ady könyv ez, a Káma-Szútra!

2020. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ugyanez a helyzet, csak fordítva, én vagyok az egyedülálló nő, ő a nős férfi. Náluk ott a közös hitel, a ház, a gyerekek, nem tud csak úgy egyszerűen lelépni, hiába mondják itt sokan hogy "ha szeret akkor elválik" ez a valóságban azért nem ilyen egyszerű. Ha elválna, anyagilag mindenkinek nehezebb lenne, nem hagyná szarban a feleségét hitellel, pénz nélkül, és azt is megértem, hogy nem akar vasárnapi apuka lenni. Sokszor tényleg a matekon múlik, ahogy az előző válaszoló írta, ha anyagilag nincs gond, akkor meg tudjátok oldani, sajnálatból nem érdemes benne maradni egy rossz házasságban, se a feleknek, se a gyereknek nem tesz jót. Nem könnyű helyzet, gondoljátok át alaposan.
2020. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor az miért nem opció, hogy bevallja a házastársnak a szitut?

amíg tényleg ennyire rossz az anyagi helyzet, addig tényleg nem válnak el pl., de nyilván már nem etikus a házastárssal élni, úgyhogy esetleg valami költözés félét kitalálni

az első időszakban pedig nyilván a gyerek a fontos, sokkal többet kell foglalkozni, mint a szeretővel

valahol el kell kezdeni, akkor is ha kellemetlen, mert a többi tényleg csak kifogás

most a közös múlt egy jó nagy blabla, tart a nő férjtől vagy mi van? azon a ponton már túl vagytok, hogy nem akarjátok megbántani....vicc...ez van, attól még megy az élet tovább és semmire nem jó, ha csak malmoztok

nyilván nem kell a sz@rban hagyni a másikat, akkor egy ideig nem válsz el és kész, de átverni azért már be lehet fejezni bőven

egyszerre csak egy lépést, azonnal úgyse lesztek teljesen együtt, mondjuk egy vallomás ideális első lépés

2020. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!