Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori manapság a megcsalás a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Inkább a kapcsolat elején fordul elő gyakrabban, vagy több év együttlét után? Illetve van olyan, hogy egyszer megtörténik, aztán megbánja, eltitkolja és a másik fél soha nem tudja meg?

2020. jan. 26. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Kb. annyira elterjedt és gyakori, mint a levegő vétel. Azt nézik hülyének, aki nem csalja a másikat. Többnyire elejétől a végéig mindkettő azt nézi, mikor jön egy jobb lehetőség, és dobbant.

Aztán persze jön a duma, hogy ha a kapcsolattal minden rendben lett volna, akkor nem fér bele a harmadik. Szóval te tehetsz arról is, ha megcsalt.

2020. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Lábjegyzetbe oda tenném, hogy a megcsalás szerintem minden korban gyakori volt, mamám emlékei között szerepel, amikor az egyik szomszédasszony beszólt a másiknak, hogy túl sűrűn jár hozzájuk a "tejes ember" csak nehogy a férjének is feltűnjön. Aztán egy 3. szomszéd védelmébe vette a fiatal asszonyt, hogy ő meg az órással hetyeg, míg a férje dolgozik, és a paláverre kijött minden szomszédasszony, a másik fejéhez vágni ki kivel csalja az urát... ekkor volt a nagymamám tinilány.

Velem erről mindig őszintén beszéltek erről, és én azt látom, hogy régen sem volt jobb a helyzet, csak nem beszéltek róla. Most meg a modern technika miatt, az nem tudja aki elzárkózik tudatosan a közösségi médiától.


Van olyan eset, amit felvázoltál, bár nagyon nehezen kivitelezhető az a része is, hogy csak 1x-i alkalom legyen (ahhoz borzalmas élménynek kell lennie) és az is, hogy ne derüljön ki. (vagy a pszihológián bukik meg a dolog vagy lesz egy jóakaró aki tud valamit és szól). Szóval fehér holló ritkaságba megy az ilyen. Nem is érdemes ilyenbe bizakodni, mert csak magát csapja be az ember.

2020. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, de szerintem a megalkuvás miatt és azért, mert az emberek nem tudnak megfontolt döntést hozni, csak viszi a farkuk meg a pınájuk a másik után a rózsaszín ködben. Meg mert sokaknak derogál egy évet, de akár egy hónapot egyedül elmaradni a valagukon szingliként.. A szar döntések másik fele ott kezdődik, mikor gyereket vállalnak. Aztán sír a szájuk, ha a kedves nem segít semmiben, meg ha félredug, mert a gyerek szétbombázta a teljes intimitást köztük.
2020. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
A nők gyakorlatilag mind megcsalják a párjukat, de férfiak között is egyre gyakoribb.
2020. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szakítások nagyon nagy százalékának megcsalás az oka. Szerintem ez így eléggé egyértelmű
2020. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2en.jokat rohogtem!X==D nekem is meselt hasonlokat a nagyapam!


Hát lehet igy volt ez h mindenki a mas asszonyajoz volt bejaratos,nem untak ra az asszonyra,urukra,nem minden nap hamurger volt a menü.


Megint ez a ketszinuseg,meg kepmuatats! Hogy hivatalosan hazas,gyakorlatban meg fűvel faval,meg hajta a vére.

Szép magyar tarsadalom,zajlik az élet!

2020. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt honnan a fenéből lehetne tudni? Szerinted készül ilyen felmérés? Ha érdekel, akkor ne itt kérdezd meg, hanem nézd meg a vonatkozó kutatásokat.
2020. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon. És olyan embereknél is, akikről nem is gondolnád:(
2020. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%-os arányt nem tudok mondani,de sajnos én is azt tapasztalom,hogy elég gyakori.A zöld mezős kérdéseidre,hát bármelyik verzió lehetséges.
2020. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:

A felmeresek 30%-70% koze teszik. Ebbol siman az jon le, hogy minden masodik kapcsolatban ez egy valos problema. Jobban meg kell ismerni a masikat, nemcsak a felhotlen szabadido eltoltese a hasznos program, hanem a mely gondolatok, viselkedesek stresszhelyzetben mind mind elore tudjak vetiteni, milyen ember a masik. Sokaknak mar annyi is eleg egy parkapcsolathoz, hogy szep hangosan sikit a hullamvasuton. Nyilvan semmit nem tud a masikrol es kesobb sem kerul elo a tema.


43F

2020. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!