Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vártad már, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártad már, hogy a párod félrelépjen és megszabadulj tőle?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy randizhat másokkal. Egyre csak azt várom, hogy összejöjjön valakivel és átköltözzön hozzá. Már utálok hazajárni, ha otthon van, inkább dolgozom, amennyit csak lehet.

2020. jan. 31. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig várom
2020. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha ekkora egy csicska vagy, meg is érdemled, hogy boldogítson, miközben másokkal dug.


Segíts magadon, te szerencsétlen idióta. Szakítani egy mondatba telik. Szándékosan szopatod magad?

2020. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Akkor rég szét kellett volna menni ha ven valamennyi eszetek ....te nem bírod őt elviselni . Oké . Ő nyilván ugyan így van ha mással akar talakozni.. akk mire várni nem értem ezen mit kell gondolkozni
2020. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mert egy pióca, nem lehet tőle megszabadulni. Régebben is csalt, amíg szerettem. Megbocsátottam. Aztán elegem lett, ki akartam rakni, erre kárt tett magában, kórházba került.

Visszajött hozzám, azóta kibírta, hogy ne legyen mással, de már nehezen. Én meg nem szeretem már annyira, csak nem akarom, hogy baja essen.

Azt remélem, hogy beleszeret másba és itt hagy, különben soha nem lesz vége.

2020. jan. 31. 12:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem vagyok egy kis nyomi, hogy még én sajnáljam magam, hogy nem vagyok képes szakítani vele a francba, és nyugodtan élni az életem, hanem Ki nevet a végén-t játszva, várom, hátha szerencsém lesz, és elhúz magától.

Nem is értem amúgy, hogy mi tart vissza, hogy elküldd? Ezt kifejthetnéd pl, mert érdekelne.

2020. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vártam, de nem tette, ezért én léptem félre.
2020. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok egy játszmázós, önsorsrontó véglény, aki manipulálással akarja elérni a szakítást, mert túl gyenge ahhoz, hogy kitartson a döntése mellett. Ha valakivel nem akarok együtt lenni, akkor kinyitom a szám és szakítok és nem hagyom, hogy érzelmileg zsaroljon. Így is lehet.
2020. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki a saját tetteiért a felelős, ha Ő ki akarja nyírni magát nyírni.... leírtam az előbb.

Én biztos nem szenvednék és vállnék lelkinyomorultá.

2020. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az érzelmi zsarolás tart össze titeket. Remek.

Beszéld meg vele, szerintem ez a legjobb amit tehetsz. Hitesd el vele, hogy valaki mellett sokkal jobb lesz neki, és nem érdemes az életeteket egymásra pazarolnotok, mert már nem szeretitek egymást.

Ne hagyd, hogy ez így menjen. Csak magadat teszed tönkre.

2020. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

MeRt eGy pIóCa

Figyelj, segítek:

-ne haragudj, de ez nem fog működni együtt, mert nem vagyok beléd szerelmes, stb (gondolom korábban már megindokoltad). Szeretném, ha békénhagynál, hogy mindketten túllegyünk ezen mihamarabb és amellett, hogy békében válunk el, tudjuk folytatni az életünket remélhetőleg mindketten boldogan, külön utakon, mert együtt ez nem fog sikerülni. Ezt te is tudod. Szedd össze légyszíves a cuccaidat jövő hét hétvégéig és keress magadnak máshol szállást. Ennyi haladékot tudok adni. Ha nem tartod tiszteletben a döntésem, kénytelen leszek kitakarítani innen...

[ajtó kinyit]

[cuccok és elvtárs kirak]

[ajtó bezár]


Nincs apelláta. Ha erőszakoskodik, elviteted az ajtódból.


De te egy csicska vagy, így biztos erre is lesz kifogásod.

2020. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!