Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vártad már, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártad már, hogy a párod félrelépjen és megszabadulj tőle?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy randizhat másokkal. Egyre csak azt várom, hogy összejöjjön valakivel és átköltözzön hozzá. Már utálok hazajárni, ha otthon van, inkább dolgozom, amennyit csak lehet.

2020. jan. 31. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Töketlen vagy. Állj a Sarkad rá. Ha nyílt kapcsolatban éltek és ez neked is jó, akkor más a helyzet, de így nem dobd ki!
2020. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha igaz amit leírtál akkor a párod nem normális!

És azzal segítesz neki a legtöbbet, h bebizonyítod neki, h nélküled is életképes azzal, h elhagyod!

2020. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Es nincsenek rokonai vagy valami? Ha annyira nem akarnam, hogy baja essen ilyen esetben, akkor felhivnam a legkozelebbi hozzatartozojat es elmeselnem az elozmenyt, hogy figyu, legutobb ongyi akart lenni amikor kiraktam, figyeljetek oda ra. Aztan lelepnek. Nem a te felelosseged. Ha nincsen semmi rokona, akkor sem szenvednek mellette, felnott ember, oldja meg, jojjon ki belole.
2020. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha megint ezt akarná csinálni, azt mondanám neki, nyugodtan ölje meg magát, te már nem szereted, téged nem hat meg, ő majd ott fekszik a föld alatt, te meg boldog leszel mással, haljon meg egy olyan emberért aki semmibe sem veszi.

Ezen talán elgondolkozik.

2020. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen időszak, de szerencsére elmúlt.
2020. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Gratulálok
2020. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát vártam már nagyon. Egy rakás szerencsètlensèg volt az ágyban, szóval szex alig volt vele, mindig lepattintottam, és közöltem vele, hogy béna vagy ba szd ki, de nem volt hajlandó semmit fejlődni, szóval beleuntam. Legbelül arra vágytam, hogy keressen már mást, lépjen félre és nekem hagyjon békén. Szószerint undorodtam tőle. Nem szeretett fürdeni, hajat mosni, a lába mindig fekete volt a kosztól, és a dolgok előtt hiába zavartam el fürdeni akkor is éreztem rajta szagot. Lusta, nemtörődöm, béna, bamba, koszos dög volt. Végül hazajöttem a szüleimhez és innen közöltem vele azt, hogy ő hozzá már nem megyek vissza. Ennyi volt. Ezen kívül még maradt volna az a lehetőség, hogy a házában szakítok vele, mert soha nem ment ki a házból, nekem meg ahhoz nem volt kedvem.

Nem hatotta meg a dolog, de engem sem. Őszintén szólva a legelejèn én nem tudom, hogy hogy a francba tudta leplezni azt, hogy ennyire koszos. Jelenleg ott tartok, hogy ha ágyba kéne bújjak egy pasival én elhànynàm magamat. 4 hete vagyok szingli. Remélem ez az érzés változni fog.

2020. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!