Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljött a vég. A húgom elcseszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljött a vég. A húgom elcseszte. Belemenne abba is, hogy a férje félrelépjen, csak ne hagyja el. Ez már rohadtul megalázó szerintem. Nem kellene ezt csinálnia. Hibázott, viselje a következményeit, de ne így. Milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
A lényeg: Szerelmes lett, el akart válni, partnert keresett, és rájött, hogy a férjével akar együtt maradni. Ezek után a sógornál nem kell(úgy néz ki korrektül, nem visszacsalva, nem háborúzva, nem anyázva). Szerintem tudomásul kellene vennie. Így csak magát alázza meg, utána azért is pszichológushoz fog járni. A másik, hogy a férje így sem csalja meg, pont ezért akar válni. Mi a megoldás? Mert ez nem.
2016. febr. 21. 20:20
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
70%

A sógor teljesen korrekt, remélem anyagilag is jól jön ki a dologból.

26/F

2016. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Mivel látom neked is tetszik a sógor marcikám, a megoldás marcikám az hogy szépen hagyod hogy a sógor végre elváljon. Attól te még barátja maradhatsz.
2016. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hiába teszed fel harmadszor is a kèrdèst a húgodról.Elcseszte nagyon ,nem fog megbocsátani a sógorod,ès igaza van.Èn csak a gyerekeket sajnálom.Azon kène gondolkodnia a húgodnak, hogy ne sèrűljenek jobban a gyerekek,ès ne haragitsa jobban magára a fèrjèt.Akkor kellett volna gondolkodnia mikor elhagyta öt, a szeretönek meg nem kell.
2016. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy valamit is tudnál csinálni. Az emberek ilyenkor enyhe elmezavarban szenvednek és csak dőlnek az érzelmek. Azt hiszem az a legjobb, ha hagyod lecsengeni az egészet.
2016. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 omba ***** válasza:
61%

Nem nagyon értem..

"A másik, hogy a férje így sem csalja meg, pont ezért akar válni." - kicsoda nem akar válni?


De mindegy, ha az egyik akar, akkor válás lesz, így meg egy szar házasság.... bár jöttünk már mi is vissza ilyesmi helyzetből, de ahhoz nagyon elszántnak kell lenni.

2016. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem a te dolgod. Ne akard megoldani.
2016. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Neked ehhez mi közöd amúgy? Az ő dolga, majd megoldja. Felesleges más magánéletébe beletrollkodnod.
2016. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tisztelt 7-es. Nem beletrollkodni akarok egy kapcsolatba, hanem a húgom, és a gyerekkori barátom házasságát szerettem volna megmenteni. Megértem a barátom indokait, hogy miért akar elvállni, és a hugit is , hogy miért teper a házasságáért. Van három unokaöcsém, miattuk is jó lenne eggyütmaradniuk. De akármit is tett a húgom, megalázó dolgokat ne vállaljon be. A barátom meg ha annyira szereti, hát csak gondolkodna a kibékülésen.
2016. febr. 29. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
De nem fog mert átvágták.Mièrt csak most jött rá a húgod, hogy van családja? Ha a szerető nem dobja akkor mostmott lenne,nem a fèrje után teperne.
2016. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*most ott lenne
2016. febr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!