Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet valakinek őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Meg lehet valakinek őszintén bocsátani ha 8hónapig szeretője volt és szerelmes is volt belé? Ez mint a férfi mint a nő szempontjából kérdezem mint akit ugye mecsaltak. Van ilyen hogy újra lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A megcsalás az egyik, amit soha nem bocsátanék meg. A másik a verés. Nő vagyok.
2020. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és mi a helyzet a férfiaknál?újból tudná kezdeni épp eszű ember ??
2020. febr. 4. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Megbocsájthatatlan.
2020. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mégis van ilyen ismerősöm "férfi,"akit megcsaltak ...és hibáira rá ébredve újból kezdi a hűtlenkedővel...mennyaszonyával!??meddig tarthat így ez a kapcsolat???szerintetek??természetesen szigor van a lány felé ...bizalom eddig se sok volt hát akkor most???a hölgy azt mondta ha ezt is megbocsajta neki akkor biztosan szereti a férfi!!hmm.
2020. febr. 4. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani meg lehet, a saját életed szempontjából, hogy te (a megcsalt fél) élhess ezek nélkül a mocskok nélkül - újrakezdeni soha. Felejtsd el.


Keress olyat, aki SZERET és nem csak játszik veled meg a legmélyebb érzelmeiddel.

2020. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Így kezdenék újra mert állítólag tanultak a hibáiból...
2020. febr. 4. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Megbocsájtani, hogy szerelmes volt másba?? O.o

Ez érzés, mit akarsz azon megbocsájtani, vagy nem megbocsájtani?

Kevés önismeret, nem ismerte fel a kapcsoaltban lévő hiányosságokat, elnyomta a vágyait, amik aztán kiütköztek, nyitott lett más felé, majd mikor már volt valami, nem tett továbbra se a dolgok helyes irányba fordításáért.


Ha ezután eljár önismereti órákra, akkor akármit meg lehet.

2020. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
80%

Számomra az igazi megbocsátás az, hogy már azt sem tudom szinte, hogy miért haragudtam.

A megcsalás olyan dolog, amit nem felejt el az ember.

Engem 2 kapcsolatomban is megcsaltak, de úgy gondoltam, hogy lehet továbbvinni a kapcsolatot. Ahogy telt az idő, valahogy mindenben azt láttam, minden apróságot jelnek vettem, hogy megint megcsal, vagy meg fog csalni. Teljesen elvesztettem a bizalmamat feléjük, és mindig azon voltam, hogy a telefonjukba férkőzzek, ha láttam, hogy valaki belájkolta egy képüket, vagy ők másét, azonnal lecsekkoltam, hogy ki ő és hol lakik, haragudtam, majd veszekedés lett.

Végül a szakítás mellett döntöttem, mivel mérgeztem a saját életemet ezekkel az emberekkel és a negatív érzésekkel, amiket miattuk éreztem.

Persze van olyan személy, aki tud bízni még a párjában ezek után is, és a szerelem erősebb ennél, de ez nem én vagyok.

Ha összeköt egy gyerek, akkor nehezebb a dolog.

De nálam jobban megéri szakítani, sírni pár hetet, mint együtt maradni és gyanakodni, féltékenykedni hónapokat is akár és ezzel teljesen tönkretenni azt, amit szerettem volna megmenteni. És a másiknak is nagyon rossz, főleg, hogy ha ő próbálkozik visszaszerezni a bizalmamat, én pedig teljesen elzárkózom előle a történtek miatt.

Ha kikacsintgat, az egyenlő azzal, hogy nem veled akar lenni. Nem csak veled.

Nekem ez egy kapcsolatba nem fér bele.

Abszolút nem.

Ha szerelmes volt, az pláne. Nekem az jobban fáj, mintha csak lefeküdtek volna.

2020. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel biztos megbocsátanék. Nem kesereghetek ezen életem végéig, nem ér annyit. Viszont amint megtudnám, kizárnám az életemből az illetőt és soha többé nem vennék róla tudomást. Akkor sem, mikor úgy dobom ki a cuccait, hogy semmi sem marad ép belőle. Egy számomra halott ember cuccaira minek vigyázzak.
2020. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a páromnak becsúszna egy egyéjszakás kaland és önként elmondaná, akkor azon sokkal könnyebben túltenném magam mint egy szeretői viszonyon amit hónapokig titokban űzött a hátam mögött. Tiszteljen annyira, hogy nem hazudik az arcomba és nem szórakozik velem.
2020. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!