Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire lehetséges ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehetséges ez? Konkrét bizonyítékot nem találtam de hallottam amit hallottam.

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban készültem dolgozni(én vagyok a nő) fél 6 körül volt az idő.

Egyszer csak hallottam egy hosszú, gyakran ismétlődő rezgést. Olyan volt mintha egy telefon csörögne rezgő állapotban. Nem tudtam rájönni hogy mi lehet, hallgatóztam hogy melyik irányból jöhet de nyilván egy idő utan abbamaradt.


Azóta is idegesít hogy mi lehetett.

Engem nem hívott senki, az ébresztőm sem volt tehát az én telefonom kizárva, párom akkor meg már nem volt otthon.


Egyszerűen nem tudott más eszembe jutni minthogy van a lakásban elrejtve egy telefon.


Pedig nem gondolnám hogy megcsalna, de HA esetleg mégis ennek mi értelme lenne.


A saját telefonjáról is letörölhet már minden bizonyítékot az ember 1.


2. Ha van is Ilyen telefonja akkor gondolom horja magával az ilyen esetekre ha keresik rajta.


3. Gondolom a legalapabb dolgok az ilyenről mindenféle hangot levenni főleg otthon.


Ezért nem tudom elképzelni, de más sem jut az eszembe.


Kora reggel egy full telefon sörgyári hasonlító rezgő hang.


Korábban is hallottam már csak akkor nem ilyen hosszút hanem rövid rezgést mintha csak egy értesítő lenne.


De elvetettem a dolgot mert a rövid rezgéseket szoktam olyankor is hallani amikor párom is otthon van és ő meg észre se veszi.


Szóval nem tudom.


Egyedul a cirkó fűtéses kazán van a fürdőben ami néha néha zúg de akkor máskor még miért nem hallottam eddig?


Más tényleg semmi.


Fölöttünk lévő lakásból meg nem tudom mi szűrődhetne át ami ilyen hangos hogy még én is hallom.


Szóval kérlek adjatok tanácsot.


És igen mondtam már a páromnak, nem a háta mögött találgatózok ahelyett hogy neki is megmondanán kerek perec.


Mondtam hogy szoktam ilyeneket hallani.


Ez szerintem korrekt, mert hiába hogy gyanakszom olyannal megsem állhatok elég hogy add ide a rejtett telefonod mintha már elkönyveltem volna hogy csak ez lehet a dolog mögött.


Tanácstalan vagyok.


Egy ilyet hogy derítsen ki az ember?


2020. febr. 6. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Átkutatod a lakást. Vagy megbízol benne és elengeded a dolgot. Más lehetőséged nincs.
2020. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hívó hangot én is szoktam hallani.


Csak az a durva, hogy egyedül vagyok a lakásban, barátnőm sincs, így aztán még ijesztőbb. :D


De aztán rájöttem, hogy a felettem lakónak a zajait időnként levezeti a fűtéscső.

2020. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is halljuk néha a szomszéd telefonját rezegni. Eleinte egymásnak szóltunk, hogy rezeg a telefonod, de egyikünké sem volt. Néha tényleg olyan, mintha a szobában lenne, csak jó helyre kell tennie a szomszédnak. Régebben a másik munkahelyemen is hallottam a szomszé irodából rezegni a telefont, de úgy, mintha mellettem rezgett volna.
2020. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez beteges szerintem.

Annyira bízol a párodban, hogy ilyen rezgő kitudja honnan jövő hangokról rögtön az jut eszedbe,hogy megcsal?

Nem vagy semmi.

Egyébként aki rejteget egy telefont megcsalás miatt, biztosan nem olyan hulye,hogy rezgőn hagyja bárhol is a lakásban.

2020. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Kutasd át a lakást. Figyeld a párodat, amikor otthon van, leselkedj a háta mügül, hogy nyúl-e másik telefonért. Fogadj magándetektivet, aki követi a párodat napközben, mig haza nem ér.
2020. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a fenének hagyná otthon, eldugva, rezgőn, a telefont? Manapság már sokkal egyszerűbben is megcsalhat ha akar. Elég egy duplasimkártyás készülék. Minek még egy telefon?


Én inkább azon gondolkoznék el, hogy vajon miért jutott pont ez eszedbe? Bizalom nulla, de adott rá okot?

2020. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is hallottam párszor ilyen rezgő hangot, aztán kiderült, hogy a párom okosórája lett letéve és azt hallottam.
2020. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!