Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek meddig barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig barátság, és honnan több egy férfi- nő barátság?

Figyelt kérdés

Melyik az a pont ahol már azt mondod, hogy ez több, mint barátság, és kezd gáz lenni a helyzet?

Példa: két családos ismerősöm elkezdett "barátkozni" egymással, ami nem is érdekelne, de a nő nekem kezdett el szabadkozni, hogy ő semmi rosszat nem csinál. Kérdezés nélkül.

Én nem is szólok bele, de magamban meg van a véleményem persze, mert amit csinálnak, nehéz haverkodásnak venni.

Példák:

- Éjszaka találkoznak, hogy együtt mászkáljanak (de erről nem tudnak a párjaik)

- Egymást fogdossák

- Etetik egymást

- Rengeteget beszélgetnek, de ilyen folyamatos üzengetés


Nekem nem ilyenek a haverjaim, eszembe se jutna velük ennyire közel kerülni, szóval kíváncsi vagyok, hogy nektek hol van az a határ, ahol már biztos nem baráti a dolog.



2020. febr. 10. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az fér bele egy férfi-nő barátságba, ami egy férfi-férfi, vagy nő-nő barátságba, semmi különbség nincs közöttük.

Az átlagos közös programok, akár kettesben is ha úgy alakul, simán beleférnek, de csak akkor, ha nincs titokolózás körülötte. Ha nem csinálnak semmit, ami intim lenne, akkor miért titkolnák a találkozókat?

A fogdosás és ami ennél több, az sem fér bele, a barátnőimet sem szoktam tapizni, a srácokat sem fogom, egyedülállóként sem volt ilyen soha. A folyamatos üzengetés emberfüggő, ha más barátokkal is ennyit beszél, mert ilyen típus, akkor belefér, de a kivételes bánásmód nem. Az etetés is túl intim nálam, nem férne bele.

A leírtak alapján szerintem tuti, hogy több van köztük barátságnál.

2020. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen több, mint barátság.

Beszélgetés, arcra puszi, ölelés bele fér. Randizás, tapizás nem.

2020. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal
2020. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lépésre vannak a szeretősditől. 50 éve nagy port kavart, amikor egy baráti házaspár párt cserélt. Törvényesen. Aztán 20 évvel később vissza.
2020. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem barátság, hanem szeretők, nincs ezen mit szépíteni. És már akkor is megcsalás, ha esetleg valami véletlen folytán még nem volt köztük szex.
2020. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!