Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi és nő közti barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közti barátság?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
ha az a kérdés létezik-e vajon,akkor igen de ritka nagyon
2016. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Nekem a legtöbb barátom/ ismerősöm férfi és sose semmi gond nem volt.

Szerintem ehhez a dologhoz fel kell nőni és kell egy bizonyos intelligencia szint is. 4 évig jártam pasi osztályba egyedüli lányként majd még két évig az előző osztálytársaimmal ahol már lányok is voltak még is ugyan úgy a fiúkkal hülyéskedtünk el és ők keresték a társaságomat :) Az meg csak jól esett ha megdicsértek de tudták mi a helyzet, párom is van szóval sose adódott ebből probléma. Az egyik legjobb barátom a volt matektanárom semmi intimitás nélkül szóval nálam ez mindig is lehetséges volt .

2016. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Soha nem is létezett. Vannak akik azt hiszik, hogy lehetséges, és ezt bőszül hírdetik is. De ez csak tapasztalatlanság.

Szóval, férfi, és nő között nincs barátság. Az egyik fél, mindig többet akar.

2016. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem esete a másiknak vagy nem nagyon találkoznak élőben akkor lehet hosszú távon maximum. Vagy heteroszexuális és saját neméhez vonzódó között.
2016. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számos kolléganőmmel, barátaim feleségével voltam / vagyok baráti kapcsolatban. Ha azt kérdezed, szükségképpen szex lesz-e belőle, azt mondanám, hülye vagy. Hát már hogy a tökbe?
2016. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem vannak nő barátaim. De ez nem azt jelenti, hogy nem képzelek el néha mindenfélét velük. Csak valahogy olyan az egész, hogy mégis világos, hogy nem lesz itt soha semmi. Szóval van ilyen, de nem olyan, mint két azonos nemű között. Van benne egy csipet ebből a férfi nő dologból. Igazából örülnék egy olyan nő barátnak, akivel ezt 100%-re ki lehetne zárni, hogy legyenek ilyen kis izgalmak néha a fejben. De szerintem ilyen viszont tényleg nincs.
2016. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincsen. Haverság van maximum. Attól függ, milyen definíciót veszünk alapul, de általában egy kompromisszumon alapuló, adott helyzet/szituáció alapján történő megalkuvás van, a körülmények úgy hozták, hogy tartják magukat a "csak barátok vagyunk" dumához, valójában pedig vagy az egyik, vagy a másik, vagy mindkét fél háttérbe szorítja a kötődését/vonzalmát, átverve magát és a másik felet is. Nincsen.
2016. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
kutya-macska barátság?
2016. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

volt olyan, hogy a legjobb barátom férfi volt. még akkor is, mikor nekem volt valakim. viszont mikor megismerkedett azzal, aki végül a felesége lett, már nem volt neki kényelmes vagy illendő találkozni.


nemrég, sok év után összefutottam vele. természetes volt az egész, figyelmes volt és érdeklődő. jó volt, de 10 perc alatt nyilván nem fogom azt a bizalmat érezni, mint régen.


a teljes képhez hozzátartozik, hogy egy darabig jó régen szerelmes voltam bele. aztán mikor valaki más a barátom lett, akkor szerelmet vallott, és elutasítottam. azaz régen benne volt a levegőben kis eltéréssel, hogy férfi-nőként tekintettünk egymásra. viszont ezt régóta nem érzem, a beszélgetéseink mégis jók voltak.

2016. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!