Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a férje titokban szerelmes lett a főnöknőjébe?

Figyelt kérdés
Férjnél volt a nő mikor sokat túlóráztak még hétvégén is,nem lehet semmit tudni a munkájáról,pedig régen beszédes volt.Folyton olyan,mintha titkolna valamit.Főnöknő nemrég elvált.

2020. febr. 14. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sejthető, hogy mi történik...
2020. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen sejthető,de tagadja.Ha kérdezek róla nagyokat hallgat,meg nem akarja hazahozni a munkát.
2020. febr. 15. 00:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
telefonjából nem jutottál információhoz?
2020. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

In medias res! Bele a közepébe! Elő a farbával! Szóval azt tenném, hogy szembesíteném:- Ne titkolózz, öregem! Nem jársz haza, "túlórázgatsz, beszédesen hallgatsz arról, hogy mit is csinálsz te a túlórában, s hogy hogy is állsz te a főnöknőddel.

A női, asszonyi megérzés nem önmagától való. Oka van. A legfinomabb antennákkal vesszük az adást a változásokból, a reakciók elmaradásából, a hallgatásokból, hogy csak fizikailag van jelen, de gondolatban messze jár, szóval lehet, még ő sem realizálta magában, de minmár fogjuk az adást a metakommunikációból, hogy valahol jelen a harmadik.


Ez nem azonos az eleve féltékenységre hajlamos természettel.

Ezt is ugyanúgy vesszük a szenzorainkkal, mint amikor először megéreztük, hogy lesz köztünk valami.

2020. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az van,hogy mikor odament dolgozni akkor a főnőke egyből meg akart ismerni,ennek már 4 éve lassan.Akkor nagy vigyorogva mikor találkoztunk,azt mondta szemtelenül fiatal vagyok,3 évvel idősebb a páromtól.Akkor a férjével volt és akkoriba kezdődtek,h esténként hívta minden baromsággal,meg állandóan szombat vasárnap bent voltak,mivel a férje is dolgozott,gondolom unatkozitt.Akkor szóltam neki,mi ez mit hívogatja este is,meg ez a sok túlóra.Akkor majdnem elváltunk,de megmagyarázta,h újként muszáj volt bent lennie meg mégse mondhatja a főnökének,h ne hívja.Aztán nem volt hívogatás meg túlóra,rá is kérdeztem mi történt,erre ő,hogy szólt neki.Egyetlen egyszer találkoztam azzal a nővel akkor mikor meg akart ismerni,Egy túlóra alkalmával felhívott,hogy nyugodjak meg mert olyan cuki a férjem ,mint az ő férje,hogy ennyit dolgozik és kifizet neki minden túlórát.Közbe a párom elárulta semmit nem fizetett,akkor minek volt bent?Ez volt 4 éve onnantól kezdve semmit nem mond és közbe a nő építette a házát a férjével nagy lámúrt mutatott.Elvitte a férjét külföldre szülinapi ajándék,közbe az én férjemnek is hozott ajándékot egy kulcstartótminek

Bicsi,hogy ilyen hosszú vagyok,gyerekeink is vannak és teljesen gyomoridegem van állandóan ettől,hogy igazam van e,hogy szerelmes vagy csak beképzelem.

Szóval eltelt egy kis idő,erre tavaly elvált a férjétől,pedig dúlt a szerelem állítólag.Na mindegy,de erre is én jöttem rá a profiljából.Voltak smsek,higy hívhatlak vagy majd reggel,ez megint mi?

Rákérdeztem,tagadja,azt mondta nem vagyok normális és ordibál,de közbe 4 éve nem mond semmit a főnökéről,munkájáról.Látom,hogy zavarja és bizton érzem volt köztük akkoriba valami,mert akkoriba mindent vele beszélt.

Volt,hogy olyan bánatos volt mint egy szerelmes kamasz ,gondolom akkor hanyagolta,mert a férje is ott volt.

De most megint,megcsengette este fél kilenckor és nem vette fel,akkor nem láttam,hogy ő volt csak ma este,hogy ő hívta aztán irta menjen érte,mert el kell menjen egy szalonba.

Közbe nekem meg azt mondta ma,mert nagyon összevesztünk,hogy szerencsém van,hogy nem volt bent a főnöke,mert felmondott volna.

Most én vagyok a hülye meg az érzéseim vagy mi van?Ebbe bele lehet őrülni,hogy hülyének vagyok nézve.Akkor miért nem beszél róla soha,ha nincs semmi.Ha kérdezem rámripakodik.

Megjegyzem a nő se úgy lett főnök,mert olyan jó,állítólag valakivel kavart fentebbről.A férjének gondolom elege lett.

Nem tudom mit csináljak.Bocsi hosszú lett.

2020. febr. 15. 02:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények közt őszinte beszélgetés nem igazán lehetséges úgy tűnik...
2020. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meglepném egy túlóra alkalmával....
2020. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magánnyomozóra nem gondoltál? Eddig nem mondta el,nem fogja.
2020. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem fogja elmondani az tuti,hibás voltam,hogy elmondtam neki mit látok.

Azt értem el,hogy még ovatosabbak lettek.Akkor nem kellett volna szóljak csak hát próbáltam menteni a kapcsolatunkat.Azért tettem itt fel a kérdést,amit soha nem gondoltam volna,hogy ide irok,hogy lássam ezer idegenek mit gondolnak erről.

Egyáltalán a cégnél vajon nem tud róluk valaki,mikor annyit túlóráztak kettesben.

Nem akarok már kutakodni utánuk,mert az összes energiámat el veszi,csak nem bírom mikor a szemembe hazudnak.

Férje állítólag párszor bement,ezt a párom mondta,hogy milyen furcsa volt,hogy napközbe jött a férje.

Bemenni nem szeretnék,mert mint irtam azóta nincs túlóra és érdekes módon nem kell hétvégén se dolgozni.

2020. febr. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!