Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elkezdtem gyűlöletet érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem gyűlöletet érezni az összes férfi iránt. Tudom hogy nem normális, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Férjes nő vagyok,széles a munka köröm,tehát 500-1000 vagyunk, csak azt látom hogy férfiak akiknek feleségük van,vagy épp otthon van a kisbabával,vagy terhes a férjük mégis más után csorgati a nyálát, köztük vagyok én is.. Volt már olyanba is részem hogy mellettem beszélték meg ki kihez menjen fel este.. Férjem is egy hazug ember,aki évekig másokra verte,és ilyen olyan dolgokat képzelt el x emberekkel... Állítólag változott és nem hazudik.. Úgy érzem és látom minden férfi körülöttem csak arra megy,hogy kiürítse.. Nem akarom ezt az érzést magamba,nagyon szégyellem is magam emiatt.. Tényleg minden férfi ilyen? És a nők? Nekem a lelki ,meghitt pillanatok számítanak és utána jöhet bármi.. Mi a baj velem?

#férfi #gyűlölet #rossz ez ugy
2020. febr. 20. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Jómagam férfiakkal dolgozom 10 éve, de 100 emberből még egy se beszélt ilyenről a környezetemben. Ők inkább arról mesélnek hova mennek a családdal.
2020. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

Muszáj leszel kimosni az ágyas mert ez nem ilyen fekete fehér. Okok vannak meg különböző nézőpont.

Kerdes h ha nem jo a terjed akkor miert vagy vele?


Nekem sokan mondtak h ha szeretnenek vmit de a szex nem működne akkor inkabb megcsalnak minthogy elhagynak....


Ami nem derül ki az nem faj,ezzel ervelnek...

2020. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem arra vagy beállva, hogy az ilyen férfiakat figyeled eleve és ezt jegyzed meg. Biztos vagyok benne, hogy környezetedben is vannak akik örök hűséget esküdtek és ezt komolyan is gondolják. Ennek nem adnak hangot, csak nem tesznek olyan célzásokat, stb. Őket biztos ezért nem veszed észre.
2020. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
nagyon ostoba , frusztrált h..ye p..a lehetsz , gondolom pár év múlva beadod a válópert , arra hivatkozva , hogy neked jár a boldogság , megpróbálva majd kiforgatni a vagyonából a férjedet....
2020. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kevesebb itélkezés, több tapasztalat és öröm. Ezt merném javasolni
2020. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kicsit kamuszagú, de nyugi, a nők ugyanolyan mocskosak ezen a téren mint a férfiak, sőt.....
2020. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
7%

"terhes a férjük" :DDD

Mennyit számítanak azok a vesszők, nem igaz?

2020. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17 szép kapás.:)


Most akkor jól értem hogy a kérdezőnek valami nyűgje van a férjével, és ezért minket gyűlöl?


Velem mégis mi bajod kedves kérdező, áruld már el nekem!

2020. márc. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!