Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek szerelmes lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lehet még belém? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel másfél évig voltunk együtt. Ezalatt állandóan bizonyította mennyire szeret és közösen terveztük a jövőnket, természetesen én is láttam és a környezetünkben mindenki hogy mennyire szerelmesek vagyunk. Azonban miután elköltözött egyetem miatt rájöttem, hogy egész kapcsolatunk alatt írogatott más lányoknak, vagy képeket küldött magáról és kérte a lányok véleményét. Mikor rájöttem azt mondta abba hagyja, de ugyan úgy folytatódott ezért összevesztünk 2 hétre és alig beszéltünk. Utána kibékültünk és minden happy volt megszűntek a lányok is de egyet nem mondott el hanem csak 1 hónappal később derült ki mikor is egy lánytól jött egy üzenet. A két hét alatt ő lefeküdt vele nekem pedig azt mondta, mikor számon kértem, hogy azt hitte végleg elveszített és szomorú volt. Ezután szakítottunk. Ez már egy éve volt de ő a mai napig néha ír, keres és nem rég be is vallotta hogy azóta se tudott elfelejteni és nem is volt azóta senkije mert mindenkiben engem keres. Szerintetek lehetséges hogy valaki így kötődjön valakihez?

2020. febr. 24. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak nem jön össze neki senki és kellene egy lány akit dughat.
2020. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez mesének hangzik
2020. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy belátta, hogy részére nincs náladnál különb, de azért én óvatosan kezelném, főleg a további kapcsolatotok elején.

Arra azért nagyon ügyelj, hogy ne lessed minden tekintetét, azaz nehogy betegesen elkezdj féltékenykedni, mert akkor vége. Ellenben - hacsak egyszer is észre veszed, hogy kikezd más lánnyal - végleg szakíts vele.

2020. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

A férfiak igen nagy hányada poligám természetű, ami nemcsak a szexualitásra, hanem a szerelemre is vonatkozhat. Ez azt jelenti, hogy a férfiak egy része simán tud egyszerre több nőbe is szerelmes lenni. Ennélfogva lehet, hogy mindig is szerelmes volt beléd, s ez a mai napig sem csökkent.


De az is lehet, hogy nem a szerelem hajtja, hanem a poligám vágyai, s ennek megfelelően megpróbál minél több vasat tartani a tűzben, s az egyik ilyen "vas", hogy írogat még neked, hátha visszakaphat testileg, miközben lehet, hogy több másik lánynak is egyidejűleg csapja a szelet. Más szóval lehet továbbra is csak egy talonban tartott szexuális lehetőség vagy a sok közül.


Én mindenesetre nem javaslom, hogy olyannal tovább bármilyen terveid legyenek, aki két héten belül lefekszik mással. Az ilyen alkalmakon kapó férfiakkal nem lesz tartós kapcsolatod soha, mindig továbbállnak, hosszabb távon mindig csak szenvedést hoznak az életedbe.

2020. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget:)
2020. febr. 24. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mese habbal

Nincs fix nő, ezért most be van rezelve. Aztán ha visszamennél megint tartana háremet, mégha csak az egója fényezése miatt is. Szerintem te is érzed, hogy egy percig nem tudnál benne bízni soha többé.

2020. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Ő az a típus, aki csak bajt hoz rád...
2020. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Huu hát a kérdésem jó régi.

Amennyire emlékszem nem irt többet, viszont tavaly nyárig nézte néha a sztorijaimat követés vagy ismeretség nélkül úgyhogy már zárolt fiókom van mindenhol. Azóta nem hallottam róla, én meg már olyan kapcsolatban vagyok ami boldoggá tesz:) tovább kell lépni az ilyen embereken és lezárni az egészet magunkban mert sajnos sok a gyökér a mai világban aki meg se érdemli a figyelmünket.

2022. márc. 7. 00:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Szuper, ügyes vagy :)
2022. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!