Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valaki szerint lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szerint lehetséges, hogy egy nő a ciklus 37-ik napján együttlétből teherbe essen?

Figyelt kérdés

Régóta házasok vagyunk, 2 gyerekkel. A gyerekek születése óta az együttlétek szinte eltüntek. Gyanakodom régóta, és most konkrétan 2 hónap kihagyás után voltunk egyszer együtt, mint kiderült a ciklus 37-ik napján. Átlagban 33 naposak a ciklusai feleségemnek. Másnap említette, reméli nem lett terhes. A ne légy barom című film ugrott be...

Valaki hallott már olyanról, vagy elképzelhető, hogy esetleg menstruáció nélkül újra ovulál? Vagy ennyire későn van az ovuláció? Most 45-ik napnál jár, tesztet hétvégén akar csak csinálni. Akkor lesz 13 napja az együttlétünknek. Szóval valaki meg tud esetleg nyugtatni vagy törődjek bele a nyilvánvalóba? Fontos döntés előtt állok, nem akarok hirtelen dönteni.



2019. máj. 28. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%

Amennyire én tudom, max ha a 2 hónappal ezelőttitől esett teherbe akkor lesz ez a teszt pozitív.


Szóval vagy bénán kommunikálja le, hogy akar egy harmadik gyereket vagy tényleg gyanus a szerető.

2019. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%

Csináltass vele tesztet hamarabb. Ha terhes, elmegy nődokihoz, kikaparja, és addigra nem lesz nyoma a terhességnek. Max azt mondja a műszer téved.

Figyeld hogy mikor hova megy. Légy résen. De ne gyanúsítsd alaptalanul mert akkor óvatosabb lesz.

2019. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod neki szemtől szembe hogy gyanúsnak tálalod és csináltatni fogsz apasági tesztet. Egyből kiderül ha nem te vagy a gyerek apja.
2019. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 lilla64 ***** válasza:
100%

A mestruáció nem garancia a peteérésre,de azért nem biztos,hogy teherbe esett.

Volt már olyan is,hogy 52 évesen ki volt maradva a menszesze de beugrott egy peteérés és meg is termékenyült.Ha nem védekezel nem lehetsz biztos a dologba.Sőt,még védekezéssel se.

2019. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes bármikor és első alkalommal is.
2019. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Mit akarsz eldönteni? Hogy mikor volt peteérése?

Volt, hogy mi is vakartunk a fejünket, hogy csináljak-e tesztet, mert 60 napra jött meg. A poén, hogy petevezeték elkötésem volt.

Az már alapból gondot jelezhet, hogy 33 napos az átlagos ciklusa. De ha még szoptat, akkor ezen se kell csodálkozni. Akkor se, ha 3 év alatti a legkisebb, nem állt helyre a ciklusa.

Ha szeretője lenne, és tőle lenne terhes, akkor szép suttyomban elveteti, te meg azt se tudnád, hogy volt valami.

Valószínűbb, hogy szeretne még egy gyereket, és figyelte, hogy mikor ovulál. Ez se szép, de nem megcsalás.

2019. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges számolgatni, a ciklus bármely napján teherbe lehet esni. Én már egy éve nem menstruáltam mikor terhes lettem. Úgymond pont elkaptuk az egyetlen peteérést ami abban az évben volt. Aktus utáni 14. napon érdemes tesztelni a leghamarabb.
2019. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Tesztet vettem 3 nappal az együttlétünk után. Tudom, hogy legalább 12-14 nap után lehet csak pozitív. Mikor előálltam vele furcsa mód nem azt mondta, hogy még nem mutathatja ki hanem, hogy még nem akarja tudni az eredményt. Kényszerűségből megcsinálta de kiküldött a wc-ből. Negatív lett, utólag jutott eszembe, hogy lehet "csalt" a teszten. Gyereket biztos nem akar harmadikat egyébként, a szeretőre meg már rákérdeztem pár hónapja. Nyugodt hangvétellel közölte, hogy nincs neki, meg különben is nyugodtan nézzem meg a telefonját meg a messengert, hogy kikkel beszél
2019. máj. 28. 14:35
 9/24 A kérdező kommentje:
Elvetetni nem tudná, annál jobban össze vannak nőve a napjaink. A 33 napot az általa vezetett progi írja ki egyébként az utolsó két év alapján. Eddig úgy tudtam, a 14-ik nap körül van átlagban ovuláció, elvileg volt is neki, akkor említette a tünetek alapján. Ezért akadtam ki mikor mondta, hogy lehet megint volt neki 2.-szor a hónapban. 45 napot eddig még meg sem közelítette egyik ciklusa sem, ráadásul 2-3 nappal előre már szoktuk tudni. Na ez akaszt ki de rendesen. A gyerekek már elmúltak bőven 3 évesek egyébként. Próbálok eséjt találni egyébként, hogy tévedek, ezért írtam ide, most először. Hátha esetleg orvos, vagy hozzáértő megnyugtat, hogy igen, lehetséges a fentiek tükrében egy ilyen kirívó eset
2019. máj. 28. 14:48
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 14. napon van peteérés, hanem peteérés után 14 nappal van havi vérzés. 28 napos ciklus esetén a 14. nap, minden más esetben tolódik.

Ezen kívül a peteérés és a havi közötti 14 nap sem szentírás, például progeszteron hiány esetén lehet rövidebb. Ilyenkor a ciklus végén is teherbe lehet esni.

Egyesek hisznek benne, egyesek vitatják, még az orvosok sem értenek egyet, de elvileg előfordulhat soron kívüli peteérés egy nagy orgazmus után. Mivel a sperma is elél akár 3-5 napig, abból is lehet terhesség.


Amúgy ha terhes, akkor dokihoz kell mennie. Ott a 12. heti ultrahangon a méretei alapján pontosítják a terhesség korát, +/- egy-két nap eltéréssel. Vagyis napra pontosan vissza tudod számolni, hogy mikor esett teherbe.

2019. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!