Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem volt szeretője zaklat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem volt szeretője zaklat?

Figyelt kérdés

A férjem tagadja, hogy bármi is lett volna köztük, de nyilván oka van, hogy a csaj azóta sem hagy minket békén.

Megtudta, hogy hol lakunk, a telefonszámunkat. Sokszor az éjszaka közepén felhív, rengeteg levél jött már postán tőle, mind másik címről. Egy levélben arról is írt, hogy tudja, hol dolgozom. Eleinte csak nevettem rajta, de most már kezd zavarni a dolog. Fogalmam sincs, mit akar még a férjemtől, legfőképp tőlem és hogy miért nem áll már le.

Plusz abszolút helyzeti előnyben van, én konkrétan egy becenéven kívül 0 dolgot tudok róla.


2020. márc. 3. 22:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Megpróbáltatok beszélni vele? Vagy megkérdezni miért teszi, ez sokszor segíthet. Ha eldurvul Sajnos rendőrség zaklatás, De a szép beszed mindent megold.
2020. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos hogy jóval több volt vagy van a férjed és a nő között, mint amiről Te tudsz... Fagg tovább a ferjedet szerintem. És akkor sokkal többet megtudsz, mint itt kivulalloktol. Amúgy pedig sajnálom hogy ez történt veletek.
2020. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fagg = faggassad
2020. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy tavaly nyáron ismerkedett össze ezzel a csajjal a munkája kapcsán, a csaj hajtott rá nagyon. Egy buliban szerintem összetalálkozhattak, mert utána láttam, hogy volt egy-két üzenetváltás. Ezután viszont híre-hamva se volt az egésznek, csak már mikor az első "levél" jött tőle.
2020. márc. 3. 22:19
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért ok nélkül nem durvul így be valaki, biztos sokkal gázabb és rizikósabb, amit ezek ketten műveltek.
2020. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez ahhoz túl sok hogy ennyi lett volna... Nem hiszem el. Joval többnek kellett történni ennél.
2020. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Hogyhogy csak a becenevét tudod? A férjed el se árulta a nevét?

Na, sok levél persze, én meg hiába várom a fontos leveleket, amik heteket késnek a csodálatos postával, az ő leveleit bezzeg kézbesítik. De miért olvassátok el, miért nem semmisítitek meg a leveleket egyből? Jó tulajdonsága a papírnak, hogy jól ég.

2020. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férjed szeretője volt akkor ő több mindent is tudhat róla szerintem. Kerdezd meg tőle ki a csaj. Őt mennyire zavarja hogy a szeretője zaklat titeket? Hogyhogy nem váltál el es kezdtél új életet ezek tudatában?
2020. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%

Vannak ilyen dilisek nőben és férfiban is sajnos..

Ha nem csillapodik a szép szó árán, akkor marad a feljelentés.


ui, a férjed meg semmi esetre se gyanúsítsd meg azzal, hogy bármi is történt köztük, mert azzal csak magad alatt vágod a fát, egyszerűen csak higgy neki!

2020. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Azért zaklat, mert még van.
2020. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!