Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már valaki úgy szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy szeretője egy pasinak, hogy közben a feleség gyereket szült?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy ha egy nő szerető, nem zavarja az sem, ha közben gyereke lesz a pasinak mástól? A szerető szemszöge érdekel, hogy ezután is vígan szexelt a pasival?
2020. febr. 24. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
egy szerető nem szólhat bele a pasi életébe. tőle csak a szex kell meg a szórakozás. jól tudja h a feleségével is lefekszik
2020. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem hogy ők mit éreznek ilyenkor, nem tartják ezt megalázónak, hogy tényleg csak ennyire kellenek..?
2020. febr. 24. 19:15
 3/22 A kérdező kommentje:
Főleg ha mondjuk a pasi szerelmet vallott nekik, majd utána gyereke lesz a másiktól
2020. febr. 24. 19:16
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Mi lenne ebben a gáz? A -féleség is fel van csinálva és mégis a szereto is meg van dugva.Itt aki megalázó helyzetben van az a feleség. És sok -féleség tudja is , h van szerető csak nem akarja tudni. A lakótársam szeretője egy ügyvéd palinak.A csávó elhalmozza mindennel , mennek nyaralni is, a -félesége szült 2 gyereket is azalatt 😁.De a lakotarsamnak megfelel , h ugrik a pasi minden kérésére, meg kap mindent tőle, akkor szerinted ki a csicska? A -féleség aki otthon a kölkökkel szenved , főz mos takarít. 😁☝️
2020. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
A szerető tudja, hogy akkor is lepippantja a csávót, ha az előtte 1 órával szállt ki az asszonyból. A szerető csak második, vagy éppen sokadik a fontossági sorrendben. Szerelmet vallott, hogy elérje, amit akar, hogy a szex csicskája legyél, ugorj, akkor és úgy, ahogy ő akarja. Nagyon-nagyon ritka, amikor tényleg vannak érzelmek a megcsaló részéről is. Persze megy a parasztvakítás, lehet valahol komolyan is gondolja, de ahol gyereket terveznek, vállalnak, vagy van is gyerek, ott akkor mégis komolyabb a dolog és nem olyan szr mint ahogy felvázolja. A gyerekeit meg nem fogja ott hagyni, mert normál esetben senki sem akar hétvégi apuka lenni. (persze kivételek mindenhol vannak, ahol az apuka/anyuka mit sem foglalkozva a gyerkőcökkel, lelép)
2020. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Oké, de érzelmek nélkül minek szerető? Akkor minden nap más csajt kell megdugni.
2020. febr. 24. 19:50
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert minden nap találni valakit a szexre sokkal nagyobb kihívás, mint hülyíteni egy buta libát pár szerelmes szóval és gesztussal. :)
2020. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Láttam ilyet. Első kézből tudom, hogy a pasi leszidta a csillagokat az égről. "Megromlott a házasságuk, csak becsúszott a gyerek, így akarta a felesége csapdába ejteni, stb. De nem szereti, csak a szeretőt, de értse meg, hogy túl kicsi a baba, még kicsit vàrniuk kell, mielőtt felvállalja, stb." Mikor ezt hallottam, csak lestem, mert otthon csak annyit vettek észre, hogy sok a túlóra, és egyre idegesebb. Lebukott, a felesége beadta a válást. Teljesen összetört. Évek óta próbálkozik, hátha vissza tudja szerezni.
2020. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Én meg láttam olyat ahol szánalomból maradt a feleséggel. Ha szereti a feleseget miért csalja meg? Jöttök ezzel az üríteni kell a szerető dumával, asszony miért nem fekszik le az urával, h ne keljen üríteni??? Lassan itt sokan arra büszkék, h nem baj h a férje megcsalja lényeg, h ő van az "1"helyen.😂😂😂
2020. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván nem szereti, azért csalja meg, csak a gyerek fontosabb, vagy van adósság, stb.
2020. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!