Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nők miért nem vállalják fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem vállalják fel azt, amikor rosszlány üzemmódban vannak?

Figyelt kérdés

A pasik dicsekednek azzal, hogy kiknek voltak a szeretői, hány nő volt meg, és az is nyílt titok, ha a kapcsolatuk ellenére prostinál voltak, vagy hogy megdugták valamelyik lányhaverjukat.


A nők ezzel ellentétben sosem vállalják fel ezeket a tetteiket. Itt GYIK-en kérdezgetnek a "barátság extrákkal" kapcsolatról, meg hogy baj lenne-e ha lefeküdnének YX-al. Élőben is ugyanez van. Szinte minden nő nagyon ártatlannak tűnik. Még az is, aki velem csinált "valamit" annak idejen... :D


Miért?



#szex #nők #titok #szambázó teknősök
2020. márc. 4. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindenki, ne általánosíts.


Egyébként részben azért lehet, mert így például a kiszemelt férfi szemében kevesebbek lesznek.

Esetleg egy másik nőt előnyben fog reszesiteni.


De ez eléggé zavaró, nőként eddigi életem során 2 férfival feküdtem le, és van egy-két "régi barátom "aki az első jött menettel összefekszik, persze ezzel nem is lenne probléma, de például a múltheten voltunk bulizni, és az egyik srác ismerősöm rakerdezett tőlem, hogy na bepasiztál? ( Van barátom 5 éve, nyíltan beszélek dolgokról, ha kérdeznek, de sosem voltam hűtlen ) Nem értettem a kérdést, erre azt mondta látszik rajtam, hogy olyan típus vagyok. (Ez nem az első ilyen eset) A barátnőmről viszont senki sem gondolná, mert mindig játssza a szende szüzet, pedig eddig 48 pasival feküdt le, és azon az estén is 3 pasival csókolózott, de ezt senki sem hinné el. Igazából azért csinálják, hogy olyan megbecsülést, illetve tiszteletet kapjanak, amit amúgy nem kapnának.

Na normális választ nem igazán tudtam adni, csak felháborítónak tartom. Mostanság nagyon elkezdett zavarni a dolog.

2020. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A társadalmi kettős mérce miatt.
2020. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szambázó teknős ilyen hülyeséget...
2020. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk felvállalom a "régi énem" az más dolog hogy nem vagyok rá büszke.
2020. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert ilyenkor jönnek a szentek, hogy fúj, micsoda r**anc, undorító világban élünk blablabla...

Nem az a baj, ha valaki incel, hanem hogy ha ráfogja, hogy ő erkölcsös, ezért lenéz mindenkit, akinek nemi élete van.

2020. márc. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert a nőket elítélik miatta. Itt is azt lehet olvasni csak, hogy ha már 10 pasinál többel feküdt le valaki, az rb@nc. Sőt még ez is nagy szám. De abba nem látnak bele, hogy mondjuk a lányt használták ki "kapcsolatot" hazudtak neki, ezért kénytelen volt új pasit megismerni és csak nőttek a számok. Pedig ő kitartott volna az 1-2. fiúnál is. Annyi ilyet hallottam. Szóval inkább nem is mondják a csalódásaikat a nők, mert ribinek könyvelik el őket.
2020. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kit érdekelnek az incelek? Nekik nincs jelentőségük.


2020-ar írunk basszus, miért baj, ha egy nő szabadabb életet él???

2020. márc. 5. 02:28
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert mi férfiak tudjuk, hogy az ilyen ribizlik nem alkalmasak komoly kapcsolatra. Az őszinteséget pedig hírből sem ismerik, ezért letagadják.
2020. márc. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Na itt is az élő példa. Ha őszinte egy lány, akkor meg az a bajotok, hogy ribi. Nektek nem az őszinteség kell, hanem naív szűzkislány, akit az orránál fogva lehet vezetni.
2020. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Talán mert nem veled akarják megbeszelni.

És talán mert akinek nem gond az nem kérdezi meg itt.

2020. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!