Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél éve egymásba szerettünk egy nős férfival. Nem szeretném nagyon részletezni, de nem a klasszikus sztoriról van szó. A férfi nem egy tipikus nőcsábász, a feleség se ártatlan. Sokat tépelődtünk, mire egyáltalán "összejöttünk". Én nagyon szerelmes voltam, és még most is az vagyok. Megbeszéltük, hogy borít és együtt leszünk. Pár hónapra rá, hogy összejöttünk ő be is adta a válást. Azonban felmerültek egyéb problémák. A jövőnkkel kapcsolatban alapvető dolgokban nem tudtunk megegyezni. És ő végig azt állította, hogy nem baj, akkor ő inkább feladja amit tenne és legyen úgy, ahogy én akarom. Nem olyan dolgokról van szó, amit valaki csak úgy felad a másikért. És tudom, hogy a jövőben megbánná. Nagyon fájt, de szakítottam vele lassan fél éve. Azóta is minden nap gondolok rá, de egyszer se kerestem meg. Hiába szeretem, ha ilyen szinten nem tudunk megegyezni, akkor annak nincs jövője. Ő azóta is keres, könyörög, hogy találkozzunk és beszéljük meg. Én úgy gondolom már mindent megbeszéltünk. Nem adja fel, és tudom, hogy mennyire szomorú. Hatalmas bűntudatom van, mert ha én nem vagyok, akkor lehet a felesége mellett elélne, vagy idővel magától elvált volna. Most úgy érzem, hogy tönkretettem az ő életét is, az exfeleségéét is, és mindezt a semmiért, mert én is ugyanúgy szenvedek.
2020. márc. 11. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem adsz egy esélyt átbeszélni...???
2020. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nők 😂
2020. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
veregesd meg a vállad, a töketlenkedéseddel szétk**tál egy családot..
2020. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez most mire volt neked jó, de komolyan? Irtózatosan gáz, hogy feljogosítva érezted magad arra, hogy elvedd tőle a döntés lehetőségét a saját életével és jövőjével kapcsolatban. Hadd döntse már el bammeg, hogy mit ad fel és miért. De neeem, te felülbíráltad, hogy ő mit akar, most meg mind a ketten csak szenvedtek. Nem hiszem el, hogy erről nem beszéltetek korábban és csak azotán derültek ki ezek a különbségek, amikor már elhagyta érted a családját, szóval akkor minek mentél bele az egész cirkuszba? Nem piskóta ő sem, de ekkora buta, önző libát, mint te..
2020. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Ehhhh. A fickó elvált a feleségétől, azt mondta, hogy legyen ahogy szeretnéd és te szakítottál vele? XD Azt a qrva.... szerencsétlen, nyomorult ember.

Ennél jobban pofára ejteni valakit szándékosan se lehetne.


Nem szedünk szét házaspárokat, ha még azt sem tisztáztuk, hogy van-e közös jövőnk. Szerintem mondanom se kell, hogy ez egy nagyon felelőtlen döntés volt és jól érzed. Sikerült kirúgnod két embernek a lábát is és padlóra küldened őket.

Te az érzelmi kickboxer vagy. XD

2020. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Legyen is hatalmas bűntudatod. Ha ezután még azt sem éreznél, akkor nem csak felelőtlen és ostoba, de pszichopata is lennél.
2020. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Én mondjuk a pasit se sajnálom. Ugrott az első puncira, borított mindent, aztán kopp.
2020. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pl a gyerek kérdésben se értünk egyet. Ő nagyon szeretne, én viszont egyáltalán nem. Erre is azt mondta, hogy elfogadja, hogy nem szeretnék és nem is fogja erőltetni. Ezeket megbeszéltük, de valahogy akkor úgy éreztem, hogy tényleg működhet így is, ha ő hajlandó feladni ezt és más terveit is, de aztán rájöttem, hogy ez nem így működik. Most lehet, hogy magának is elhiszi, de ki tudja mi lenne 5 év múlva.
2020. márc. 11. 14:40
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

#7 Azért ez ne haragudjál meg, de nem feltétlen van így.

Ha a pasi fülig szerelmes lett és úgy gondolta, hogy megtalálta, akivel valóban le akarja élni az életét, akkor miért ne boríthatna mindent. Ezért én nem tudok elítélni senkit.

2020. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell a hapsi helyett megideologizálnod, hogy áááá csak most gondolja úgy, hogy OK, aztán meg ki tudja mi lesz...

Senki. És 5 év múlva a Te nézeteid is változhatnak 180 fokot, ezt senki nem tudja előre megmondani.

Azt mondta, elfogadja, hogy nem akarsz gyereket. OK. Mi a nem jó neked ezzel...?

2020. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!