Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a szerető is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szerető is hibás vagy csak a férj?

Figyelt kérdés
A családunk közeli barátja lett a férjem szeretője. Barátok voltunk,legalábbis én azt hittem. Tudta, hogy a férjemnek családja van. Baba és 3 kisgyerek volt, amikor viszonyuk lett egymással. Fél év után buktak le, már régebb óta gyanakodtam. Megkérdeztem, hogy miért tették. A férjem szerint, mert én mindig fáradt vagyok. A vicc, hogy a szerető gyerekeire is én vigyáztam a nyáron. A szerető pedig azt mondta, hogy hát mit kellett volna csinálnia, ha a férjem azt mondta neki,hogy szereti. Mindkettejükben megbíztam.
2020. márc. 8. 22:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%

Nemtől függetlenül a szerető is hibás amennyiben tud a másik kapcsolatáról vagy családjáról. PLÁNE, hogy sok szerető - mindkét nemből - csak simán "kihívásból", irigységből vagy fétisből kezd családossal vagy kapcsolatban élővel. Holott simán összejöhetnének olyannal is, aki nincs kapcsolatban.


Ha nem tudott róla, akkor nem hibás, bár igencsak ostoba, ha nem tűnik fel X idő után. Ehhez nem kell sok ész.


Nem hibás akkor sem, ha a családi erőszak elől menekülő személyt "menti ki" a verés vagy a sodrófa csapásai elől.


Szintén nem hibás, ha a kapcsolatban élő személy nyitott kapcsolatban él, mert mondjuk érdekházasságban vannak.

2020. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

A férjed a hibás.

A szerető sem szent, de a férjed csalt meg és senki nem kényszerítette.

2020. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

"Nemtől függetlenül a szerető is hibás"


A francokat. Nem O csal meg mást.

2020. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ebben a sztoriban mindenki hibás és a másra mutogatás helyett érdemes önvizsgálatot tartani.

A férjed átvert és megcsalt. Nem tudom, hogy kommunikálta a dolgot, próbált-e előtte beszélgetni veled vagy sem. De, hibázott.

A szerető szintén átvert és önmagában ez nem magyarázat, hogy "hát mit kellett volna mondanom". Ő is hibázott.

De, valamilyen szinten te is hibáztál. Nem kommunikáltatok jól a házasságban és ez részben tőled is függött. Ha pedig csak az ő hibája volt, akkor rosszul választottál.

Rajtatok áll, hogyan tovább. Mit tervezel?

2020. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

#3


Ha tud róla, hogy a másiknak családja van, erkölcsi kötelessége azt mondani, hogy "Tűnj el, te féreg!" - ha csak akkor tudja meg miután megtették a dolgokat, azokért még nem hibás, de minden olyan interakcióért igen, ami utána történik. Ő nem "mentesül", főleg nem, ha a #1 alatt írt 3 indok egyike "vonzotta oda", mint "kihívás" (szánalmas féreg az ilyen), irigység és gyűlölet az adott személy párja iránt ("most bosszút állok, mert 10 éve ez meg az) vagy csak a fétis "mert a sima kapcsolat nem jó, házassal kell, az az igazi orgazmus alapja!".


De úgy teszel, mintha a szerető valami áldozat lenne, holott általában nem az, ha tud a másik kapcsolatáról. Amikor megtudja, akkor kötelessége lenne visszautasítani és jelenteni az illető párjának, hogy a "férjed/feleséged ezt tette. Hibáztam, megbántam."


Lehet lepontozni, védeni a szeretői mundér becsületét, de így gondolom.

2020. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Andi80018 ***** válasza:
90%

Na, hát ez is egy szép történet! :-)Egyértelmű, hogy a férjed a hibás. Ezután mi lesz, lebuktak, és? Most majd nem leszel fáradt, hogy nehogy megint félre menjen? Mit gondolt egyébként, 3 gyerek mellett milyen állapotban leszel? Miért nem tett valamit annak érdekében, hogy kipihentebb legyél?

Jó nagy paraszt az embered, meg a nő is elég érdekes jellemű lehet. :-) Végül is könnyebb ezt az utat választani.

2020. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%
Mind2 féreg.
2020. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%

Az volt a férjed indoka, hogy 3 vagy 4? kisgyerek mellett fáradt vagy??? Saját gyerekei, gondolom...

Bakker, na, ilyenkor elönt az indulat a férfiak iránt, lehet akármit mondani!!!

2020. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%

#8


Az összes iránt, emiatt az egy miatt? Ez mitől különb az incel férfiak "minden nő..." dumáitól?

2020. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon jó kérdés arra, hogy vizsgáljuk a bűnbakkeresés módját.


Régen az volt a törvény, hogy aki megcsalta a másikat és emiatt válás történt, az nem kapott semmit a vagyonból. Nyilván emiatt mindenki igyekezett bebizonyítani a másikról a megcsalást.


Aztán rájött az állam, hogy ez mennyire nagy tévedés, mert ha a feleség csalt és nála maradt a gyerek, akkor annak nyomorgás lett a vége, sokszor a férj akarata ellenére, ráadásul ilyen esetben a gyerek sokszor került olyan helyre, ahova nem szeretett volna.


Most már az a törvény, hogy nem vizsgálják, hogy mi miatt következik be a válás, a felelősség 50-50%, azaz a családban történő eseményekért mindkét felet egyenlő mértékben teszik felelőssé a közös ügyekért.


Tekintve, hogy a megcsalások nagy százaléka (majdnem az összes) a szexuális igények különbözősége miatt következik be, ami miatt az egyik fél kiegészíti a hiányzó szex mennyiségét, könnyen belátható, hogy az ilyen esetekben bőven benne van a mindig fáradt, havi=évi egy szexre vágyó fél is.


Általánosságban pedig, mint életstratégia a legjobb eljárás az, hogy minden szituációban a saját szerepünket vizsgáljuk és nem a többi szereplőét. Így ez esetben annyit kell vizsgálni a kérdező részéről, hogy ő mivel járult hozzá a helyzet kialakulásához és mit tehet azért hogy legközelebb ilyen ne forduljon elő. A leírás alapján elég sokat, kb 50%-ban te is felelős vagy akármennyire férgeznek a tisztelt gyaktársak. Úgyhogy bármekkora támogatást kapsz itt, ha normális megoldást akarsz, akkor mielőbb érdemes elfogadni, hogy Te pont annyira vagy benne ebben a megcsalásban, mint a férjed vagy a barátnőd, aki egyébként valóban nem tehetett mást egy baráttal szemben, ha érezte a szerelmét:) Nyilván ez poén, de nem irreális a döntése.

2020. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!