Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki folyamatosan félre tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan félre tud lépni egy kapcsolatban, keresi a lányokat, alkalmakat, szervezkedik, az szerelmes valójában a nőjébe?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 17:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

Amit kaptál privátban gusztustalan, tipikus undorito mentegetozes.

Meg mi ez az idiota fagyis hasonlat? :D

2020. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
14%
Az fele hajlok, hogy a szereto nem sokat jelent. Ehhez mit szoltok. Adva egy alapbol fukar ferfi. Szeretojevel ,tobb eves kapvcsolatban semmi ajandek, meg masokkal is ilyen. Elettarsanak mindig mindenbol a legdragabb, legminosegibb dolgok, penztarcat nem kimelve. Ez is a szeretet a fontossag kimutatasanak egy formaja, nem? Ki szamit es ki az ingyen u..totartaly mert egy hivatasos sokba kerulne.
2020. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
22%

Pedig a privátban válaszoló írta le a lényeget, hogy mi a különbség szerelem és szex között. Ez nem magyarázkodás, mentegetőzés, amit ír. Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy a hevesen tiltakozók mit tennének, ha sok kapcsolat után találnának egy olyan embert, akivel nagyon jó minden, szerelmesek lesznek belé, amit mèg senki iránt nem éreztek. Aztán kiderül, hogy vagy nem jó vele a szex, vagy néhány év múlva megszűnik. A szeretet viszont megmarad. Ez esetben, akkor ki kell lépni és mondjuk szenvedni mindkét félnek, mert elveszett egy ilyen érzelmes kapcsolat? Mondjuk gyerekek is vannak, akkor menjen az egész egyből a levesbe? Vagy soha ne legyen már az életben egy jó szex? Melyik a jó választás ez esetben? Én azt mondom, hogy ez esetben nincs olyan, hogy jó válsztás, de ami legkevésbé rossz az alkalmankenti szex érzelemmentesen. Úgy, hogy a másik semmiképpen sem tudja meg, ne okozzunk fájdalmat, tudván, hogy az nekünk semmit sem jelent. Én így lennék a párommal is egy ilyen esetben. Ha velem nem jó neki a szex, de a kapcsoltunk erős nagyon érzelmileg, akkor nem fogom átnézni a telefonját stb... hogy találjak valamit benne. Nyilván ezért le leszek pontozva, de én nem pontokat gyűjteni járok ide.

35F

2020. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
55%

Kedves utolso!

Akkor valószínű szakítás történne, nem az a megoldás, hogy elmegyek felre b... Szni ,úristen.

Aki ennyivel megoldja a problémáit nem sok agya van az biztos :D

A leggusztustalanabb dolog az ha megcsalod a másikat, lehet bárhogy koriteni, hogy jajj ezert, jajj azért, attól függetlenül minden ilyen ember egy undorito hanyadek marad.

Rosszabbat tesz ha kitudodik a megcsalás mintha siman szakitana valaki.

Szánalmas.

2020. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a szánalmas. Majd rájössz.
2020. márc. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
57%
Persze :D aki hűséges, lojális, kitartó és egyenes 2020ban az a szánalmas? Nagyon nevetek. Hiaba probalod meg ram mondani ezt melyen legbelül te is tudod, hogy amit csinálsz hihetetlenül gusztustalan es undorító.Remelem hamar megtudja majd a feleséged, ilyen fattyu ember mellett van szegeny mikor kaphatna 10x jobbat is. Majd meglátod, fog o meg ragyogni te meg porladni. További jo gusztustalan part megalázó életmódot!
2020. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%
Picikem en a kerdesre válaszoltam, nem azt mondtam, hogy en milyen vagyok egyrészt. Másrészt fogalmad nincs en milyen ember vagyok. Te vagy a fattyú, amikor elkezdesz személyeskedni egy olyan oldalon, ahol valaki kérdést tesz fel és simán válaszokat vár rá. Te meg nekem kezdesz el irkálni. Mekkora veréb vagy. Hat sajnálom, ha valami esetleg rosszul esett. Biztos párszor megcsaltak már nagyon gusztustalan módon, amit meg is értek, amilyen kis primitív, okostojás vagy. Neked is jó porladást, ahogy te mondtad!
2020. márc. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Nem csaltak meg képzeld el :D

Lepereg rólam amiket irkalsz pláne egy ilyen embertől.

Ezen az oldalon nem csak kérdésekre hanem a válaszokra is szabadon lehet reagálni nem tudom tudtad e, ha nem, akkor mostmar tudod, ma is tanultál valamit :D

2020. márc. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Jaj apropó en nem porladok mert nekem nincs miért, mert en nem csinálok ilyen undorito dolgokat. Majd ha lesz gerinced beszélhetsz hozzam addig ne :D
2020. márc. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Gyerünk add ki még a frusztrációdat! :)) A Vuhani kutyusokat érdekli kb a véleményed.. engem kicsit kevésbé, de mondd meg nekem a frankót! :D
2020. márc. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!