Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki folyamatosan félre tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki folyamatosan félre tud lépni egy kapcsolatban, keresi a lányokat, alkalmakat, szervezkedik, az szerelmes valójában a nőjébe?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 17:01
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Édesem.. Te minden nő önjelölt védőszentje vagy? :) jó elkeseredett kis poros csajszi lehetsz, akit párszor átdurrantottak a palánkon. Te az a tipus lehetsz, aki nem esik ki a párja telefonjából, már ha van párod, de ezzel a gőgös kis hisztis stílussal max valami madarat foghatsz. Vicces, hogy nő létedre nagyon vágod hogyan működnek a pasik. :) támadj még meg egy pár embert itt. Néha felnézek szórakozni egy doboz popcornnal.
2020. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Te nagyon "jo" emberismero vagy mert egyaltalan nem ilyen vagyok amit leírtál :D

Nem vedoszent vagyok de ami undorito, az undorito es kesz. Egyebkent ez a kérdés pont erre a témára megy ra, itt egesz nyugodtan le lehet irni a véleményed es eszmecserét vagy vitat folytatni. Nem ertem, neked ez egy uj dolog? 😃

Ha én egy kajas kerdes alatt inkabb azt irom a zöldborsó undorító es a töltött káposzta a jo akkor a töltött káposzta védőszentje vagyok? :D teljesen abszurd amit irsz, egyebkent személyeskedes helyett igazan maradhatnank temanal. Merthogy engem nem ismersz az tuti :D

Olyan hülyeségeket írtál le, hogy azóta röhögök itt koran reggel. Wow You amaze me.

Próbálkozz ujra mégegyszer hatha most sikerül majd 😂😂😂

2020. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem tudom attól en miert vagyok hisztis es miert csaltak volna meg mert undoritonak tartom a megcsalást, de oke :D vegulis ez is egy álláspont csak nem fugg ossze, sokmindent tart az ember undoritonak ami meg se történt vele. 😉
2020. márc. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Szerintem te kezdtél el személyeskedni, amikor mindenkit leszánalmasoztál, aki nem veled értett egyet.
2020. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Nem arra írtam aki nem értett velem egyet hanem a temara irtam, a megcsalás szánalmas, nem az, hogy valaki nem ert velem egyet :D
2020. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Te, aki azt írtad, hogy hímsoviniszta vagyok, akkor is ezt mondod, ha elmondom hogy szerintem mindkét fél félreléphet, nem csak a férfiak? Nem értek egyet azokkal a férfiakkal, akik erényövet tennének a párjukra, és egy pillantásból is képesek ügyet csinálni. A nőnek is megjár a szabadság.


Egyébként gondoltam, hogy a hozzászólásom nagy felháborodást vált ki főleg a nőkből. Az meg, amit most írok, hogy a nőknek is megjár a szabadság, a férfiakból. Pedig csak egy vélemény, illetve példa, hogy így is lehet élni, szerelemben, barátságban, teljesen megbízva a másikban, és korlátlan szabadságot adva neki. Sőt, egy kicsit segíteni is, hogy megkapja amire vágyik. Sokkal jobb, mint mindenféle korlátokat állítani, és veszekedni rajta, vagy akár szakítani.

Senkinek nem kell követnie, amit leírtam.


Valamikor régen fontos volt a férfiaknak, hogy ne legyen a nők félrelépéséből gyerek. Erre számtalan példa van az állatvilágban is, sokféle módon próbálják a hímek biztosítani, hogy biztos az ő génjüket örökölje az utód. És arra is, hogy a nőstények ezt hogyan játsszák ki. De a mai fogamzásgátlók mellett a féltékenység már csak önzés,irigység, nehogy a párod nélküled is jól érezze magát. Nem az az undorító, ha valaki néha félrelép, de egyébként megbízható férj, feleség, családapa, családanya, szerető társ. Hanem az, ha valaki féltékeny, és önző módon korlátozza a párját.

Ezt sem kell így gondolnia mindenkinek. Sokfélék vagyunk. Vagyunk olyanok, férfiak és nők is, akiknek nem dől össze a világ, hogy szegény ÉN, megcsalt az az undorító dög párom, és most mi lesz velem!

2020. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem onzes az ha elvárja egy ember, hogy ugyan Jozsikam vagy Katikam ne csalj mar meg :D

De ki hogy gondolja, en nem ismerlek, te se engem, teljesen különböző véleményünk van es szerintem mar hulyeseg ezen lovagolni mert ugyis másként fogjuk gondolni mindketten.

Ha neked igy jo hat elj igy az en szemembe mindig gusztustalan dolog marad attol függetlenül ez nem változtat semmin :D

2020. ápr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Te nem a témára írtad csupán, hogy szánalmas, hanem egyrészt rám. Másrészt, akit lehímsoviniztáztál. Csak úgy látom azt hitted mindegyik én vagyok. :) nem is érdekes. A lényeg az, hogy én is pasiként arra írtam a véleményemet, ami a kérdés. Az meg tény, hogy a pasi tud szexelni mással akkor is, ha szerelmes egy másik nőbe. Ettől persze nem szép dolog, de mindennek oka van még, ha ezzel nem is értedz egyet. Lehet ok egy pasi félrelépésére és a nőére is. Ugyan így a maradásra is. Neked nőként azért más a félrelépés, mert én úgy tudom, hogy Ti leginkább akkor léptek félre, ha megmozgat valaki benneteket érzelmileg. A férfiak meg úgy is félre tudnak, hogy nem jelent semmit, kb mint ha bevásárolna. Utána el is felejti sok pasi annyira nem jelent semmit. Minden éremnek két oldala van. Én megértem a véleményedet és el is fogadom. Sőt az a jobb vélemény valóban. Tisztább. Viszont ne törj pálcát ismeretlenül senki felett, hogy szánalmas meg gusztustalan, féreg ember stb... mert attól ha valaki valamiert félrelép, az nem azt jelenti, hogy alapvetően csak egy féreg ember lehet. Én bocsánatot kérek tőled amiért trágár voltam veled, vagy ismeretlenül ítéltelek meg.
2020. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Semmi gond, en is sajnálom a himsoviniszta jelzőt, csak nekem ez az egész megcsalas dolgot nem veszi be a gyomrom, de kesz zárjuk le ezt a kis vitat mert ahogy írtam teljesen különböző álláspontunk van es ez igy van jol.
2020. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!