Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom nem zuhanyzik előttem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem zuhanyzik előttem. Miért?

Figyelt kérdés

Egyszer mikor zuhanyozni volt, belenéztem a telefonjába mert mindig láttam, hogy beszélget egy csajjal, pláne este és furcsán viselkedik. Nos akkor kiderült, hogy szeret szexchatelni másokkal és azt mondta abbahagyja meg sajnálja stb. Az én bizalmam nem állítódott vissza csak úgy, szóval manapság is vannak ilyen hullámok amikor úgy érzem meghalt bennem valami, és látom magam előtt amiket írt. Ilyenkor egész nap rossz kedvem van, türelmetlenebb vagyok vele meg ilyesmi.

Ő meg ilyenkor nem zuhanyzik. (Most is a csap alatt mosdott meg ilyen 3mp alatt) Ez így összefügg, vagy mi a f*asz? Bocsánat a nevetséges kérdésért, de szerintem nagyon furcsán viselkedik...



2020. márc. 29. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Most lesz legalább 3 honapotok megbeszelni hogy kinek mit jelent a párkapcsolat
2020. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
csak gratulálni tudok a párválasztásodhoz. Kívánom, hogy örökké maradjatok együtt.
2020. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez leginkább azzal függ össze, hogy inkább nem hagy neked időt, hogy újra bele nézz a telefonjaba.

Ennyi.

2020. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nice
2020. márc. 29. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Kapcsolatban mással szexchatekni szemétség. Más telefonjába belenézni viszont bűncselekmény. Tök mindegy, ha bőszen nyomkodod a piros kezet; egyrészt nem érdekel, másrészt ettől nem változik a Btk.
2020. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nyomkodok semmit, chill. Csak annyit mondok szegtem már törvényt komolyabb dolgokban is :D szóval néha nem tudod elkerülni.

Viszont nem válaazoltál a kérdésre szóval ha nem nyomok pirosat cserébe igazán válaszolhatnál...

2020. márc. 30. 06:10
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Együtt kell megbeszélnetek mit jelent egy párkapcsolat. Szexchetelni rossz de más telefonját átnézni bún.
2020. márc. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem a szent emberek... Mi az hogy bűn? Nem a beteges féltéksenysége miatt nézett bele, hanem igen is nyomós oka volt, látszott a párján hogy valamiben sumákol. Ha rákérdez akkor 101% hogy letagadja. És a kérdezőnek igen is joga van tudni hogy kivel van együtt! Ha ezt a másik nem képes vele tisztázni, és feltűnően titkol valamit, akkor igen is neki kell meglépni! Vagy ha te szeretnél tudatlanságban lehunyt szemmel és kételyekkel létezni, és átnézni azon hogy a párod éppen megcsal, akkor tedd azt, de mást ne bíztass már a bar@mságra.. Te meg kérdező jól tetted hogy belenéztél. Legalább el tudod mostmár dönteni hogy ezzel az alakkal akarsz-e továbbra is együtt lenni. Bár kutyából nem lesz szalonna, nagy valószínűséggel még most is csinálja a leírtakból kiindulva..

A bűncselekmény hajtogatóknak pedig: ha megcsalnám a párom és hosszú időn keresztül titkolnék előtte valamit, amit márpedig egy idő után megérez az ember, valahogy nem lepődnék meg ha egyszer egy szép nyári estén belenézne a telefonomba. Ez igaz fordítva is. Mindenkinek köze van ahhoz ha a párja átb@ssza és kész. De ez a jajj ne nézz bele a telefonba mert az bűncselekmény már unalmas, és ezt rendszerint a naiv nőcik szokták ide leírni 66x akik inkább léteznek sz@r kedvvel nap mint nap, minthogy szembesüljenek egy olyan dologgal ami igen is a LEGNAGYOBB MÉRTÉKBEN rájuk tartozik. A félreb_szás nagyobb bűncselekmény, a másik lelke attól nem fog sérülni mert belenézel a telefonjába.

2020. ápr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!