Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nőket miért zavarja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért zavarja, ha valakinek van párkapcsolata, míg a férfiakat általában nem érdekli?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egy nő egyből elveszíti az érdeklődését egy férfi iránt, ha kiderül, hogy van kapcsolata (akkor is ha akár már szakítófélben vannak) addig egy férfinek ez nem probléma. Mi az oka, hogy a két nemnél ekkora az eltérés ?

2020. ápr. 28. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszul vetted észre. Rengeteg olyan eset van, hogy a nők házas/foglalt férfira vetnek szemet, illetve hogy férfiak elveszítik az érdeklődésüket, ha egy nő foglalt.
2020. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha így van én arra tudok gondolni, hogy a férfi pénzes, jóképű (ideális apa jelölt) ezért a nő úgy dönt, hogy akkor most megszerzi. De ettől függetlenül őt igenis zavarja, hgoy van kapcsolata pont azon van hogy annak véget vessen. Míg egy pasi nem feltétlen kezd el dolgozni azon, hogy szétmenjenek.
2020. ápr. 28. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottam már nővel miután kiderült.

Ergo van akit érdekel.

2020. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert benne van a pakliban, hogy csak szórakozik, hitegetni akarja a másikat.

Akkor ismerkedjen valaki, ha már szingli VALÓBAN. Nem tudom, hogy ebben mi olyan k..rva nehéz.

2020. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

A nap kérdése!


Mert sok férfi egy gerinctelen féreg. Ezért.

Mi ez kérdés? Agyam eldobom.

Majd ha nődet dugja egy szingli pasi, akkor gondold át ezt a kérdést.

2020. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert valószínűleg a nő komolyra tervez, amit azzal nem lehet, aki már kapcsolatban él, na meg kibukik így az is, mennyire megbízható a másik....


A férfi meg csak ba$zni akar, hol nem szarja le, mit csinál utána a nő, örül, hogy neki csak kefélnie kell, nincs lelkizés, sem közös pénzügyek, stb...

2020. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők (akár felismerik ez, akár nem) kapcsolatot keresnek, a pasik meg szexpartnert.
2020. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!