Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit jelenthet ez, okom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez, okom van a feltekenysegre?

Figyelt kérdés
Nem bírtam ki, és megneztem a messenger uzeneteit. Egyik lany osztalytarsanak azt irta, hogy sajnalja, hogy nem tudnak talalkozni. Mas lányokra meg rair. Mindkettőnek van baratja, meg is feltekeny vagyok hogy olyat ir neki,hogy hianyzik.Tudom, hogy nem kellett volna megnezni, bizalom, bizalom. De nagyon ideges lettem, mert beszélget lányokkal, es mikor engem kerdez barki is,olyan semlegesen valaszol az uzenetekre.. Mit jelenthet ez?
2020. máj. 4. 06:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tini kategória.
2020. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Én is megszoktam nézni a párom telefonját és ő is az enyémet mi ezt nem vesszük olyan tragikus elfogadhatatlan dolognak nem is értem... Egy kapcsolatban ne legyen egyáltalán semmi eltitkolva mi ezt így gondoljuk a párommal! Igaz ő nem írogat nőkkel és én se férfiakkal de nálunk ez teljesen természetes dolog hogy elől hagyjuk a telefonunkat és ha úgy van teljesen nyugodtan bele nézünk egymáséba 😀 szerintem ez így fer, nálunk nem volt ez vita téma soha. Sajnos nagyon sok kapcsolatot meg pont az tesz tönkre, hogy dugdossák a telefonjukat egymás elől, és persze ennek mindig oka van nekem ne mondja senki hogy azért dugja meg nem mutatja meg valaki a telefonját a párjának mert nincs benne semmi olyan... Hanem épp mert igenis van!


Jól tetted hogy bele néztél, különben ez mikor derült volna ki? Szerintem soha...

2020. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

#3

Azt sose felejtsd el, hogy ha van hozzá engedélyed az más, mintha valaki beleturkál engedély nélkül más magánszférájába.

A kérdező nem kért engedélyt.


És ne buzdíts mást kérlek, erkölcstelen cselekedetekre!

2020. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
#3-as a te párod lehet, hogy kitörli az előzményeket, hogy elkerüljön egy ilyen (akár teljesen ártatlanul gyanús) helyzetet. Nem nézegetjük a másik telefonját!
2020. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi #3 én direkt azt csináltam kapcsolatban hogy 2 telefonom volt, az egyikbe bejárást engedtem, jelszo semmi, az volt a tiszta telefon, meg volt egy másik...
2020. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 omba ***** válasza:

"olyan semlegesen valaszol az uzenetekre.. Mit jelenthet ez?"

azt, hogy nincs valami nagy szerelem benne. A többi nem lényeges.

2020. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Én is simán megnézem a párom teloját úgy,hogy ott szokta hagyni az előzményeit és bármit megnézhetek rajta bármikor. 26N
2020. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Én is simán megnézem. Papíron tudom a jelszót, egyébként meg nem tudja, hogy mikor és hogyan nézem. (Az archivált és a kéretlen üzeneteket is szoktam, az előzményeket és a google tevékenységeket, helyeket, oldallátogatásokat is.)

Hadd tartsam már számon, hogy kit fogadok az otthonomba meg az életembe. Ő is megteheti velem ugyanezt. :D

2020. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Undorítóak vagytok válaszolók!!!!
2020. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Látom ki lett törölve a válaszom. Miért is? Csak mert leírtam, kérdező, hogy egy undorító és gerinctelen ember vagy, hogy mégis mit képzelsz magadról, hogy engedély nélkül más üzeneteit elolvasod, megsérted mások magánszféráját?

Úgy alkotsz véleményt, hogy elolvasol egy mondatod, és abból máris elkezdel fantáziálni?


Jobb is lenne, ha elmondanád, hogy mit tettél és remélem a srác kiteszi a szűrödet.


Te nem szoktál fiú haverjaiddal beszélgetni? Ne legyél már ennyire álszent, könyörgöm.


Szüleid ezt tanították neked, hogy így viselkedj?

2020. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!