Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a feltekenysegre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a feltekenysegre, hogy feltem ot, ferfiak ti mit cselekednetek, ereznetek?

Figyelt kérdés

- Ha a baratnod ajandekba haverjatol kapna a valentin napra viragot es csokoladet, feltekeny lennel, vagy csak bokne a csorodet? Zavarna a dolog? Tegyuk fel, hogy a baratnod ezzel a fiuval tenyleg csak haverok es varatlanul is erte ez az egesz a parodat.


- Amikor kajaltok otthon, a baratnodet hivja valaki. Felveszi a telefont, kicsit odebb vonul, de hallod, hogy ferfival beszel, mert a parod tobbszor is kimondta a srac keresztnevet. Arrol beszel ezzel a sraccal, hogy mennyire orult a talalkozasnak, maskor is elmehetnenek moziba, vagy teniszezni, es megemliti meg ket masik fiu nevet is, hogy ok jajj de jofejek voltak stb Aztan kb 20 percig meg beszelget az illetovel ilyen altalanos dolgokrol,hogy pl milyen napod volt, mi volt ma a melohelyen stb. Utana lerakja a telefont a parod, vissza ul az asztalhoz es mintha misem tortent volna eszik tovabb es kozben probal veled beszelgetni.

Azert megkerdezned, hogy ki volt ez a csavo, feltekeny lennel?


Tegyuk fel, hogy tudod, hogy a parod elegge intorvertallt tipus es nehezen ment neki eddig a baratkozas. Viszont 5 honapja jar edzesre es a mellette levo sportcsarnokban sok emberrel sikerult megismerkedni. Focistak, teniszesek, kosarasok. A legtobb haverja fiu, akikkel az edzes utan neha szokott beszelni, de tobbrol nem tudsz. A parod nagyon csondes lany, azonban ha valakivel jol kijon es feloldodik, akkor nagyon baratsagos masokkal ( legyen ez fiu, lany mindegy ) kedves es nagyon probalkozik, szeretne fenntartani mindig a kommunikaciot es szeret masokkal is lenni neha, mert eddig nehezen ment neki az ismerkedes. A baratnod huseges tipus vagyis, annak gondolod. 2 eve vagytok egyutt, nagyon nehezem nyilt meg elotted, de mindig kimutatja a szeretetet es sok idot tolt veled is!! Nagyon erzekeny lany, es sokszor nincs is tisztaban par dologgal. Baromira naiv!! De ilyen a termeszete is,mindenkivel kedves, azthiszi, hogy a fiuknak nem tetszik es ezert mer veluk mar baratkozni. Mert szerinte akik a haverjai azok nem tekintenek ra nokent, es o csak haverkent szereti oket, nem akar toluk semmit!! Ezt elhiszem neki, latom rajta, hogy csak baratkozik masokkal es mindenkirol a legjobbat gondolja, kis vedtelen. Nagyon befolyasolhato es nem latja be, hogy neha atlepi a hatarokat. Ha mondom neki, hogy ez mar sok..ne hagyja, hogy a haverjai megpusziljak, ne toltse veluk minden napjat stb akkor megszeppen!!! Ha "leszidom" vagy elmondom, hogy feltekeny vagyok es duhit amit csinal akkor szegeny..kopni nyelni nem tud. Pedig nem ordibalok vele soha es szerelmes vagyok bele. Sokszor ugy nez ram, hogy egy parasztnak erzem magam es rossz nezni, hogy lehajtott fejjel, piroslo arccal ker tolem bocsanatot mindig. Volt amikor megremegett mar a hangja es tenyleg ugy nezki, hogy nem esik le neki, hogy ez nekem mar sok es visszavehetne. Mindenkivel kedves, baratsagos, eljarogat a fiukkal enni, inni, mozizni, es habar bizom benne, tudom, hogy milyen kis felelotlen es azthiszi az osszes him csak baratkent tekint ra.



Ti hogy ereznetek? Mit csinalnatok? Ti is ereznetek feltekenyseget?


Bocs, hogy osszevissza irtam. De zavarosak a gondolataim


F



2017. febr. 15. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Férfi nő között nincs barátság... Valamelyik (még ha titokban is), de többet akar.

A párod pedig nagyon naív. Próbáld ezt vele megbeszélni.

2017. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Férfi nő között igenis van barátság........... de ez már nem az a szint.
2017. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, attol tartok en is. Hogy valamelyik haverja tobbet akar tole. Nem mintha engednem!!! De nem szeretnem ha valamelyik ramozdulna, nalam kivagta a biztositekot ez a valantinapos ajandekos cucc. A baratnom szerint ez csak egy kedves gesztus volt. De azert o is nagyot nezett es zavarba jott, tok varatlanul erte, engem is. Nagyon duhit mar az egesz..hogy ennyi fiu tarsasagaban mozog. Es mindennap latja oket edzes utan, mert a sportcsarnok mellett jar edzesre. En nem akarom megbantani a paromat, es nem szeretnek neki rosszat. De nem akarom, hogy ennyire korul rajongjak,o tenyleg eszre se veszi...nem is tudja magarol, hogy szep es a kedvessegevel es az artatlansagaval mindenkit megbolondit kicsit. Nagyon naiv:/
2017. febr. 15. 18:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny típus. Tudom magamról, hogy menyit érek egy nőnek, tudom, hogy nem talál nálam jobbat. De azért a Valentin napi ajándék nálam is kiverné a biztit. A Valentin nap a szerelmeseké.
2017. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak lany barataim. De nem adok nekik valantin napra ajandekot, viragot. Nem talalkozok veluk napi szinten, nem megyek veluk kajaldaba, moziba, teniszezni stb. Es nem beszelek veluk felorakat telefonon.


De a baratnom kezdi atlpeni a hatarokat. Tudom, hogy szeret baratkozni, nagyon orul, hogy vegre ( 5honapja) ennyi haverra szert tett es mindenkivel joban van. De nekem ez rosszul esik, hogy ugy beszelt telefonon ezzel a sraccal..mintha velem beszelt volna. Kedves, barsonyos hangos kiejtette a nevet, erdeklodo volt. Tudom, hogy o azthiszi, az hogy valakit megolel,megpuszil, beszel vele telefonon es talalkozik mas fiukkal neki az nem problema, nem baj, nem tilos, szerinte ezzel nem lepett at semmi fele hatart, mert csak haverok ezek a fiuk. Nagyon sokat valtozott mellettem..a 2 ev soran. Akartam, hogy szerezzen baratokat, megnyiljon masok elott. De nem arra gondoltam, hogy magaba bolonditson mindenkit. Annyira naiv...o meg egy pszichopataban is a baratot latna, akivel lehet haverkodni..

2017. febr. 15. 18:48
 6/14 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem minél előbb dobd ki a csajodat, mielőtt ő teszi meg veled.
2017. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom kidobni a baratnomet, nagyon szeretem ot. Es o is engem, ezt tudom, erzem, latom rajta. O nem masik fickot akar maganak, nem kalandot. Csak baratokat, haverokat. Viszont azthiszi, hogy ez es ez meg belefer. Egyszer megkerdeztem tole, amikor duhos voltam ra es veszekedtem vele, hogy a csokra is meg azt mondana, hogy ez belefer..ez nem gond? Tudom, hogy letamadtam es arrogans voltam. A parom csak razta fejet es mondta, hogy nem! O ilyet nem tenne, ne bantsam, nem erti miert "bantom" ot. Ez a lany teljesen kicsinal. Tobb komoly parkapcsolatom is volt, nem szeretnek nagykepu lenni, de tudom, hogy tetszem a noknek es jokepu vagyok, tehat nincs onbizalom hianyom sem. A feltekenyseg megis jelen van most mar mindennap az eletemben es megorulok, de tenyleg!! Tegnap szivem szerint megraztam volna kicsit a paromat, hogy eszhez terjen. Nagyon nincs rendjen, hogy a kedves haverja viragot ad neki a szerelmesek napjan.
2017. febr. 15. 19:15
 8/14 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem te máris túlságosan beleélted magad ebbe a párkapcsolatba, ő meg már kifelé kacsintgat. Nem akarlak elkeseríteni, de a varázsgömböm azt súgja, mire nyár lesz, ti már nem lesztek együtt.
2017. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2 eve vagyunk egyutt. Nem akarom, hogy csunya vege legyen ennek. Ha mas csavo kell neki azt mondja meg..basszus, mert ezzel csak kicsinal. Nem merek neki semmit mondani lassan, mert a siras hataran tancol es szipog, bevorosodik, bocsanatot ker, pedig tudom, hogy nem ert velem egyet. Amugy azt mondta, hogy ha akarom ott hagyja a sportklubbot:/ es akkor nem talalkozik a haverjaival sem. Megigerte, komolyan mondta. Es tudom, hogy betartana!!! De nem akarom neki megszabni,hogy mit csinaljon..csak feltem ot es szeretem. O meg azthiszi mindenki csak haverkodni akar vele!:/
2017. febr. 15. 19:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Amiket írsz a barátnődről, az életidegen. Ennyire naív csaj nincs. Vagy gügye, vagy te vagy a naív. Ez a belepirosodik, meg sirómirózik, meg bocsánatot kér amiért ő szegényke csak haverkodik....meg jaj csak gesztus az ajándék.....meg moziba menni frissen megismert fiú haverokkal mikor van komoly barátja....még ha előtted is barátok lettek volna vagy 10 éve, azt megérteném. Ez a szende lányka gáááz.
2017. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!