Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre? Velem van, de az ő adatlapját nézegeti?

Figyelt kérdés

A párommal már több éve együtt vagyunk, együtt is élünk. Régebben volt a kapcsolatunkban egy nagy hullámvölgy, a szakítás szélén voltunk, amikor ő megismert egy lányt. Sokat beszélgetett vele és a párom nagyon nyitott felé. Ezt a böngészési előzményekből tudom. Elköltöztem tőle, de aztán rájött, hogy engem szeret és nagyon tepert, hogy béküljünk ki. Kibékültünk, megbeszéltük a dolgokat, rendben volt mindent, meg is kérte a kezemet. Telt az idő, én pedig nem is tudom miért, de újra megnéztem a böngészési előzményeket. És láttam, hogy szokta nézegetni annak a lánynak az adatlapját, képeit... Ő azt mondja, hogy nem akar attól a lánytól semmit, ismerőse és ennyi, engem szeret, azért akar feleségül venni.


De bennem mégis motoszkál a féltékenység... Nektek mi a véleményetek? Hogy látjátok a helyzetet?


2016. dec. 27. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is zavarna és egy időben tapasztaltam hasonlót hogy rákeresett egy adott lányra.

Az okát nem tudom és rettentően zavart. Remélem többet nem keres rá, egy ideje nem tette. De a miérjét nem tudom de aggaszt..

24N

2016. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem értettem, hogy mi rossz van abban, ha megnézi más adatlapját? Esetleg az exéét vagy olyanét, akihez volt valamikor köze? Veled van, veled él, el akar venni feleségül, téged szeret, de ettől még nem vakult meg, nem törlődtek a korábbi emlékei, nem irtódott ki belőle a kíváncsiság. Miért ne érdekelhetné, hogy hogy van az a lány? Ez nem jelenti azt automatikusan, hogy akar is tőle valamit... Vagy te csak akkor nézed meg egy pasi adatlapját, ha dugni akarsz vele? Na ugye...
2016. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ebből neked itt nem fogja senki sem megmondani, van-e okod féltékenységre.

Logikusan nézve a szakítás/szétköltözés után, mikor azzal a lánnyal lett volna lehetősége "nyitni", na utána veled jött össze és a te kezed kérte meg.


Mondjuk az sem épp a legjobb, hogy te az ő előzményeit kutatod mindig (akkor is és most is).

Ne utána kutakodj, hanem tedd rendben a kapcsolatod, hogy ne kelljen az előzményeit lesned mindig...

25N

2016. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézd az egyik az hogy ne legyél naív vaolszinűleg nem kellett a csajnak de a pàrod azt mondta meg ezt én nem hinném el !Az is lehet hogy behàtràlt a csaj akkor és a pàrod téged valasztott jobban mondva ugy vàlasztott téged hogy te voltàl ott és a csaj nem foglalkozott egy idő utàn a pàroddal mert nem vàlasztott csak beszélgettek !Gondolom vàrta volna a csaj hogy a pàrod lépjen akkor csak sztem nem vàrta meg mert miért is vàrna olyan pasira aki nem tud dönteni és inkàbb belekényelmesedik egy nem működő kapcsiba !
2016. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az nem mindegy, hogy néha néha valakit megnéz és mindig másra keres így rá, vagy 2-3 naponta rendszeresen csakis ugyanazt a személyt...nekem az utóbbi már erősen kellemetlen.


Első voltam.

24N

2016. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan megkkérdezném ,h ki kell neki..
2016. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezdjuk ott h sose ertettem ezt a dolgot,hogy 2 ember szakit.elkezdik a kulon eletet,a nok akar ferfiak elkezdenek flortolni,partnert keresni.az elottem szoloval egyetertek,naiv voltal.Biztos h annak a nonek nem kellett ezert ment vissza hozza.az h megnezi az adatlapjat eleg gaz.hidd el nem o lesz a huseges ferj mintakepe a jovoben.jobban tenned ha most pontot tennel a vegere mert csunyan at leszel vagva.
2016. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Ne haragudj, de ez tényleg nem mindegy, mármint mi volt az ok-okozat, most hogy írták mások is, mert bevallom én úgy vettem ki, hogy előbb szakítottatok és utána jött jobban képbe a lány. Én a választ ugyanis ennek fényében írtam, hogy elszaródott a kapcsolatotok, lebegett a szakítás ÉS UTÁNA kezdett el a lánnyal többet beszélgetni, lógni.


Valóban fontos lenne tudni, hogy azért szaródott el a kapcsolat, mert a másik lány érdekelte jobban és nem igazán figyelt már rád, hanem inkább rá vagy csak később jött képbe lány.


Ha ezt nem tisztáztátok le akkor, illetve azóta sem bízol benne, az gond. Mellesleg lehet tökre nem volt semmi a lánnyal, erre vonatkozóan semmit nem is írtál, csak mindent a böngészési előzményekből szedsz.


Nekem is van fiú haverom, akinek hullámvölgybe volt a kapcsolata anno és szét is költöztek kis időre, velem beszélt annak idején nagyon sokat. Most is jó barátom, így gondolom manapság is nézegeti az adatlapom, meg beszélünk olykor. Most ha a lány megnézi, akkor ő is azt hiheti, hogy annak idején velem is kavart, pedig szó sem volt ilyenről.


Ezért butaság csak a másik előzményeire hagyatkozni, ezt meg kellett volna beszélnetek annak idején. Annak tapasztalatból mondom, hogy semmi értelme, ha ezt letudtátok, erre te előszeded fél-1-3 év múlva...

Tisztázd le vele szépen valahogy. De ha nem hiszel neki/ nem bízol benne, akkor nem sok jót jósolok...

2016. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!