Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megfogok valaha bocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogok valaha bocsátani magamnak?

Figyelt kérdés
Volt barátomat megcsaltam. Nem firtatnam, a kapcsolatunk kezdett szetmenni, en meg bedoltem valakinek. Megtortent ami megtortent. A megcsalas utan szakitottam vele, borzalmas buntudatom van a mai napig. Gyakran szorongok emiatt, nagyon sokat is fogytam az elmúlt masfel evben. A volt baratomnak nem mondtam el. Probalom elni az eletem, de a lelkiismeretem mindennap emlekeztet ra, hogy mit is tettem. Vannak ismeroseim, akik ugyan ugy maradtak tovább a parjukkal, miutan megcsaltak, es boldogok. En meg lassan felemesztem magam emiatt. Van aki hasonlo cipoben jar, vagy jart?
2020. máj. 4. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mit is sajnálsz tulajdonképpen?

Nem is megcsalás történt, hanem csak beszari voltál szakítani előtte.

2020. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell emiatt kiidegelned magad, szerintem ez túlzás. Kinek akarsz ezzel megfelelni? Hoztál egy rossz döntést és egész életedben szívni akarsz miatta? Mintha nem lett volna korábban rossz döntésed, biztos volt, mert ember vagy... Az én szememben ez mártírkodás, az exedet is megkímélted, tehát semmi baj nem történt. Máskor nem csinálsz ilyet, ennyi az egész.
2020. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Butaságot csinálsz! Felőrlöd magad egy olyan kapcsolat miatt ami akkor is szétment volna ha nem teszed meg azt ami történt. Teljesen felesleges emésztened magad emiatt. Ami az ismerőseidet illeti előbb utóbb mindenre fény derül aztán szétmennek. Még egy nagyon jó kapcsolatot is romba dönthet egy ilyen megcsalásos történet.
2020. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell enni, amit főztél. Ez van.
2020. máj. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már épp eléggé megbűnhődtél,engedd el.
2020. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itt beszélgettem itt egy idősebb emberkével, ő mesélt hasonló esetekről. Pontosan ezt mondta akkor nekem, hogy nem vagyunk egyformák, nem egyformán dolgozzuk fel.


Mondta, hogy van aki bűntudat nélkül csalja a férjét/feleségét, ismer olyat is, mint a te eseted, ahol a nő egyszer megtette hosszú-hosszú éves házasság után, és azóta is marja a bűntudta, egyedül van, nem tudja megbocsájtani magának.


Én a helyedben pedig úgy fognám fel, mint az élet tanulópénze. Ez is hozzátett az életedhez, jelen esetben azt, hogy legközelebb már biztosan nem fogod megcsalni az (akkori) párodat, mert eszedbe fog jutni milyen érzéseket, bűntudatot keltett benned, és tudni fogod, hogy mi lesz neked a jó döntés ha lesz az életedben ilyen helyzet.


Több lettél tőle? Igen, hiszen tanultál belőle.

Mivel azóta szakítottatok is, így már nincs jelentősége, csak a sorrendben volt hiba, hogy nem előbb lépted meg a szakítást. Ennyi hibalehetőség még belefér, pláne ha tanulsz is belőle.

2020. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!