Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet azt bocsátani valaha, ha a párotok több alkalommal is megütött/vert/bántalmazott?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőkhöz irányul a kérdés.

Ami egyébként költői. természetesen ezt soha nem lehet megbocsátani. De van itt olyan esetleg akit régen vert a párjuk aztán megjavult és többé nem tette? Van esély erre?



2019. dec. 20. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Tehát fordított nemekkel "nem olyan rossz", vagy mi?


Amúgy alapvetően az agresszíveket el kellene választani a normálisaktól és egyhelyre zárni mindet. Fél órán belül véget érne a probléma mikor kiirtják egymást. Cáfolva "az agresszió az tulajdonképpen jó és mi visszük előre a világot" hazugságot.

2019. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra gyanakszom, a kérdésed nem költői.
2019. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért megbocsájtó bűn az ha valaki fájdalmat okoz nekem? akár lelkileg /fizikailag. 1szer megtörténik, bizalom tisztelet repül, és én már úgy nem tudok megbocsájtani
2019. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hallottam olyanról aki megváltozik, viselkedésébe, személyiségébe van kódolva a dolog.
2019. dec. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Még hogy nekem nincs akaratom megváltozni? Nekem.... nekem, aki most szokott le a dohányzásról tizedszerre?"


A megbocsájtás nem egyenlő avval, hogy újra összeállj egy ilyen emberrel! Ha számodra úgy esik jól, vallási okból vagy csupán lelki indokok miatt, hogy megbocsájts neki, akkor lépj így. De ettől nem kell újra kitenned magad a megalázottság és bántalmazás lehetőségének!

2019. dec. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Engem megütött, vert, napi szinten aláz.


Kamu híreket terjeszt rólam.

De! Most eljátszik neki a Tündi bundit...

Higyje csak hogy minden rendben. Aztán eljön az én időm is....


Nem,nem voltam ilyen, csak ilyen lettem.


Most egyenlőre nem tudók lépni innen, de idővel az is megoldódik.


Egyébként,sosem fognak megváltozni. Ezek mentálisan beteg emberek, a duhuket rajtad vezetik le.

Hát rajtam többször nem fogja az is biztos. Csak még Nem tud róla.

2019. dec. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Megbocsátani bármit meg lehet, vele maradni viszont nem érdemes.
2019. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Korábban rengeteget veszekedtünk,kétszer megütött,meg egyszer megvert.Akkor nagyon megijedtem és kihívtam a rendőröket.Mivel külföldön élek,itt kicsit másképp kezelik a dolgokat. Végül nem akartam feljelentést tenni.Egy éven keresztül hívogattak a rendőrök,kontrollàltak minket.Nekem ez nagyon megterhelő volt.Féltem,hogy börtönbe kerül,meg ő is félt,az az időszak sokkal rosszabb volt. Mindketten tanultunk a történtekből,azóta egyszer sem bántott,verbálisan sem.Ennek 3 éve,4 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!