Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudok valaha bocsátani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudok valaha bocsátani neki?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt hivatalosan. Előtte is volt köztünk valami, de sosem volt kimondva, körülbelül 3 hónapig nagyon csúnyán bántam vele, de utána rájöttem, hogy számomra ő az igazi és adott még egy esélyt. Viszont tegnap elmondta, hogy mikor 2 hete voltunk együtt, szilveszterkor éjfélkor megcsókolt és lányt, akivel abban a 3 hónapnyi szünetben többször is együtt volt. Nagyon rosszul esett, és tudom, hogy valamilyen szinten az én hibám, de mégis hihetetlenül bánt. Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 21. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon csúnyán bántál vele, és ha akkor ráadásul szünet volt, akkor miért is kéne bocsánatot kérjen??
2014. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

nem ízlik amit megfőztél mi???


pffffffffff.....szánalmas tökéletlen ember.....zabáld amit kotyvasztottál.


na szia.

2014. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
egyik kutya másik eb szitu bá ha ngayon dönteni kéne akkor igazából ő nem hibázott hisz mint te is irtad:"3 hónapnyi szünetben"tehát szünet volt szóval miért ne kezdhetett volna ki más lányokkal főleg ha rosszul is viselkedtél vele az csak + pont hogy most hogy jobbra fordultak a dolgok ő elmondta ezt neked nem pedig titkolózott mint sok más ember tenné
2014. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megköszöntem neki, hogy őszinte volt, de a csók nem a 3 hónapos szünetben volt.
2014. ápr. 21. 16:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne fújd fel.

Ne is tettél rossz fát a tűzre nem? Egy komplett párkapcsolatot ezért tönkretennél? Felesleges. Volt, elmúlt, kész.


(mellesleg: tényleg ő az igazi ha ezt sem tudod neki megbocsájtani?)

2014. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A nagyon intelligens válaszadóknak szeretném mondani, hogy én nem a válaszaik stílusában tettem fel a kérdést, így normális hangnemben szeretném a válaszokat is kapni.
2014. ápr. 21. 16:44
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves Dowd! Nem szeretném tönkretenni a kapcsolatot, és szakítani sem fogok vele, mert nagyon szeretem őt, és próbálom nem felfújni a dolgot, és tulajdonképpen nem haragszom rá, csak olyan érzés, mintha valami összetört volna bennem.
2014. ápr. 21. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Szünet? olyan NINCS. Vagy párkapcsolat van két ember között, vagy nincs. Akkor épp nem voltatok együtt, tehát

igazából el sem kellett volna mondania, mi történt, mert

nem egészen rád tartozik. Kérdés, hogy miért mondta el:

azért, mert így érezte fair-nek, vagy azért, hogy rúgjon

beléd egyet.

Ez alapján dönts.

2014. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy tiszta lappal indítotok és mindent lezártok, ami a múlt.
2014. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaj Istenem, az engem nem érdekel, hogy a 3 hónap alatt kivel és mit csinált, mert ahhoz semmi közöm, hanem az bánt, hogy mivel már 2 hete együtt voltunk, azért, mert "részeg voltam" megcsókol egy lányt.
2014. ápr. 21. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!