Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan tapasztalatokat, történeteket kapni tőletek, amik szeretői viszonyról szólnak, elsősorban egyedülálló nő - nős férfi kapcsolat, de igazából minden történet érdekelne. Meddig tartott, vagy mióta tart, ha vége lett, mi volt az oka, volt szerelem, kötődés, vagy csak szexkapcsolat, milyen gyakran tudtatok találkozni, milyen gyakori volt köztetek a kommunikáció a külön töltött időben? Köszööm!
2020. máj. 6. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát a párom egy szintén párkapcsolatban elő, 2 gyerekes nővel csalt, "home officeban". Ők kb. 2 hetente találkoztak a pasinál, mindig a párom kereste. Pár órát voltak együtt max, mivel a nőnek kisgyerek van és vmi világvégi faluban lakik, így utaznia is többet kellett... Nem tudom, hogy érzelem volt e köztük, nem sokat beszélgettek amúgy. 1000 éve be akarta cserkészni, de a nő állandóan átverte, kikosarazta... Amúgy kollégák, érdekes lesz majd ha visszatérnek dolgozni, hogyan tudnak egymás szemébe nézni vagy hogyan oldják meg a kis home officeokat...
2020. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 hú, ez nem lehetett könnyű... gondolom már nem a párod azóta, hogy kiderült
2020. máj. 6. 10:19
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

a nő szerelmes volt, a férfi többször elmondta, hogy ennek nincs jövője, nem lehet, azt mondta, nem is akarja, csak vele lenni. A harmadik hazakíséréskor volt az első szex.

Négy évig két megszakítással.

A nő vetett véget, a mai napig nem tudni miért.

Hetente, s ott is aludt a férfi.

Mindennapos levelezés, csevegések, telefonok.

35 N és 38 F volt a kezdéskor

2020. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 Azért 4 év az nem semmi... nőként fura belegondolni, hogy ennyi idő alatt sem alakul ki a férfinál érzelem, de valamilyen szinten mégis van kötődés, ha ennyi ideig tart. A nő gondolom belefáradt abba, hogy csak második lehet, ennyit bírt lelkileg.
2020. máj. 6. 10:33
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
#1 vagyok, annyiban nem volt könnyű, hogy egy meglehetősen retek nő volt, 2 pasitól 2 gyérek, az egyik gyerek megszökött külföldre stb. Én meg itt vagyok egy diplomas, fiatal nő,vagyonnal, mindennel de mégsem voltam elég jó. Nem is értem, hogy mi értelme volt, de a nőt nyílván nem vállaja fel, plusz ugye az is kapcsolatban él, gondolom nem merne kilépni...
2020. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5 tényleg érthetetlen, de hidd el, nem te voltál az, aki nem volt elég jó... mi nők hajlamosak vagyunk magunkra venni ezeket a dolgokat, pedig általában ez nem rajtunk múlik
2020. máj. 6. 10:59
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Engem is elhagyott a férjem egy olyan nőért, akinek 33 évesen sem bejelentett munkája, se semmi vagyona nincsen, de azért magára költi az összes jövedelmét, és mástól várja el, hogy eltartsa. Ha neki ez kell, menjen. Én maradtam a gyerekkel, vettem lakást, van autóm, munkám, és sokkal jobb nélküle. Sajnos szeretői viszonyban előfordul, hogy jön a rózsaszín köd, és elvakulnak az emberek. Nem csak férfiak, nők is. Ők többször találkoztak egy héten, munkát színlelve. De lebuktak nálam is, a lánynál is. Annyi eszük nem volt, hogy okosan csinálják. Két tanulatlan ostoba. Ha valaki csinálja, legalább csinálja jól :)
2020. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a kolleganője szállt rá,addig nyomult míg sok lett a túlóra.

Hogy ne vegyem észre a megcsalást a nő haverkodni akart velem,gondolom álcázni akarta magát.

Unatkozott szegény míg a férje sokàig dolgozott,így nyomult.

2020. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

En vagyok a hazas no, szeretom volt ket evig. Igazan nagy tortenet nincs, egyszer sem akartam miatta elhagyni a ferjem szoval dilemmak nem voltak csak hatalmas szex. Aztan Novemberben elhagytam, azota is baratok vagyunk. Kotodes es baratsag volt reszemrol-az o reszerol szerelem irantam, heti egyszer taliztunk altalaban hotelekben, illetve egyszer elutaztunk 3 napra kulfoldre.

Banom? Nem. Egy ket esemeny kivetelevel eletem egyik legjobb dontes volt h osszejottem vele es az is h elhagytam.


38/N

2020. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 és ennyi idő uán miért hagytad el? már nem vonzott úgy, vagy más oka volt? mi változott?
2020. máj. 6. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!