Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan tapasztalatokat, történeteket kapni tőletek, amik szeretői viszonyról szólnak, elsősorban egyedülálló nő - nős férfi kapcsolat, de igazából minden történet érdekelne. Meddig tartott, vagy mióta tart, ha vége lett, mi volt az oka, volt szerelem, kötődés, vagy csak szexkapcsolat, milyen gyakran tudtatok találkozni, milyen gyakori volt köztetek a kommunikáció a külön töltött időben? Köszööm!
2020. máj. 6. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
#16 de szörnyűen kiábránditó hogy ennyitemeg tudod magyarázni hogy ez miért van így rendben :(
2020. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%
Kb minden este találkoztunk, mert a párom sokáig melózott. Nem a szex volt a lényeg, sokat beszélgettünk, minimális érzelmeket is tápláltunk egymás iránt. Igazából szex csak 1 volt, de csók pl szinte minden alkalommal. Kb 1 honapig tartott, aztán elhidegültünk. A párom sose tudta meg, viszont a karma utolért, 2 évvel később a párom (már csak ex) ugyanezt tette velem. Csak az kb 2 het után ki is derült.
2020. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16%
Elmesélem a mi esetünket. Férjem nagyon szerette az exét, aki elhagyta egy másik férfiért. Gyorsan "összeszedett"engem,de csak pótlék voltam. Szeretett,de nem volt szerelem. Én viszont mindennél jobban szerettem. Sokat veszekedtünk,folyamatos feszültség volt. Aztán összeszedett egy házas nőt. Közben velem tervezett gyereket,nagyon akarta,már 37 évesek voltunk. Szex nem volt köztük,mert a férjem csődöt mondott. Viszont érzelem annál inkább. Bár a férjem tagadja. Aztán e mellett a nő mellett szeretett belém. Hmmmm érdekes. Amikor kiderült,elé állt a nő elé,hogy nem érdekli,engem szeret.
2020. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%

Nálam csak alakultak a szeretői viszonyok de egye fene szexig soha nem mertem elmenni. Nem tudom más volt-e igy én egyszerűen mindig leálltam szex előtt. Féltem a megcsalástól mert nem éreztem önnmagamnak. Éreztem ez nem én vagyok. Tudom ez is megcsalás de nem voltam képes csók után továbblépni. Több éves házasságban vagyok, igy a szeretői kapcs.im is mind megszűntek.

Belűl őrlődök mert nem jó igy, othon se jó, mert van amikor hónapok is kimaradnak sex nélkűl, váláson sokat gondolkodtam de lépni nem mertem. Tudom nem vagyok jó, és ezért nem tudom elítélni azokat sem akik csalnak. Nyilván nem tartom helyesnek de tudom mennyire gyenge tud lenni az ember ilyen téren .

2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
75%

Én pont túl voltam a váláson. Az önbizalmam a béka segge alatt. Tudtam, hogy nős, és érdekes, mert engem is megcsaltak, de valami első perctől vonzott hozzá.

Annyira szépeket írt, hogy találkoztam vele, onnantól úgy éreztem többet akarok tőle, de nem akartam beleszeretni.

Ő vallott először szerelmet, aztán én is beleszerettem.

Hitegetett, elhitette, hogy különleges vagyok, hogy velem el tudja képzelni a jövőt, hogy elhagyja a feleségét, tervezgettük a jövőt, hogy együtt fogunk élni stb. Aztán 4-5 hónap utána történt valami. Kevesebbet írt, nem akarta úgy a találkozásokat, és vége lett. Nem én voltam az első szeretője, de a rózsaszín köd ugye. Viszont ha el is vált volna, rájöttem,, hogy soha nem tudtam volna bízni benne.

Megbántam, hogy hittem neki. A többit nem.

De nem vagyok rá büszke, és soha többet ilyent nem csinálnék.

2020. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!