Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan tapasztalatokat, történeteket kapni tőletek, amik szeretői viszonyról szólnak, elsősorban egyedülálló nő - nős férfi kapcsolat, de igazából minden történet érdekelne. Meddig tartott, vagy mióta tart, ha vége lett, mi volt az oka, volt szerelem, kötődés, vagy csak szexkapcsolat, milyen gyakran tudtatok találkozni, milyen gyakori volt köztetek a kommunikáció a külön töltött időben? Köszööm!
2020. máj. 6. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az előttem kérdezettre én is kíváncsi vagyok..
2020. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Válaszolnék a teljesen jogos "miért"-re ami a legtöbb nőben megfogalmazódik ilyenkor. Sajnos férfiként ott volt bennem a vadászösztön. Menni, hódítani, kipróbálni újat, keresni az izgalmat. Nem voltam alkamas a megállapodásra. A kapcsolatunkat elkezdtem szürkének és unalmasnak érezni, megszokás lett minden a szexet beleértve is. Egyszerűen ki akartam próbálni valami újat. De számomra a lány csak játszadozás volt, a partnerem volt az akivel elképzeltem a közös jövőnket. Én speciel alkalmatlannak érzem magam a monogám kapcsoaltra.. lehet velem van a baj. A párom annyiban hibázott talán, hogy nem igen törte magát, inkább beleszoktt a langyos vízbe ettől függetlenül vállalom a felelősséget.
2020. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Haromgyerekes apaval tart negy eve. Talalkozni havonta egyszer szoktunk, akkor van szex, a tobbi napokon irni szoktunk egymasnak.
2020. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

9-es vagyok


Kerdezo: azert hagytam el mert a szex eltolodott egy extrem iranyba amivel en nem ertettem egyet sem akkor , sem most. A problema az volt, h nem neveztunk ki “biztonsagi szot” ami ugye arrol szol h valamelyik felnek valami nem jo, ezert abba kene hagyni. Ebben en is abszolut hibas vagyok, de -naivan-azt gondoltam hogyha valaki szex ELOTT es KOZBEN azt mondja hogy “nem” akkor az nem-et jelent (legalabbis onnan ahonnan en jovok).


Ez egyszer tortent meg utana bocsanatot kert of korsz de meg aznap elhagytam. Nem vagyok es merges-en is hibas vagyok a dologban- de ugy erzem, hogy vannak olyan helyzetek ahol nem adok valakinek masodik eselyt es ez az a helyzet volt. Trauma volt de a pozitiv mentalitasomnak, a csaladomnak/barataimnak koszonhetoen tul is esetem rajta:-)


Idokozben osszejottem a fonokommel aki mar akkor is a lathataron volt, de en nem vettem eszre. O egy teljesen mas karakter, es boldogok vagyunk egyutt, eshat szerelmes belem-de erte sem hagynam el a ferjem.


Egyebkent nem voltam mindig ilyen az elozo hazassagomat leeltem megcsalas nelkul, sot az az elotti kapcsolataimban is huseges voltam. 4-4 eve beutott nalam a kapuzarasi panik es igy jon ki rajtam. Mas kerdes hogy igy sem ossze vissza,hanem hosszutavu viszonyaim vannak. Miert? A kapuzarasi panik egy ok, a masik hogy a ferjemet mar nem kivanom szexualisan. 11 ev alatt felszedett kb 35 kilot, es egyszeruen nem erdekli-nagyon szeretem de szexualisan szamomra megszunt letezni.


Ez egyebkent allati szomoru de ha belegondolok, o a legjobb baratom es nem fogom csak azert eldobni mert nincs szex ha kulonben minden mas rendben. Gyanitotta, h van valakim-kerdore vont de mindig tagadtam es sosem tudta rambizonyitani. Minden ember maskepp el. Vannak akik elitelnek ezert ami tok oke es vannak akik hasonlon mennek keresztul. Masok eletet nem iranyitom ergo az a resz nem foglalkoztat, masreszt en nem azert elek h a szomszedom, csalad, kollegak egyetertsenek velem, vagy megfeleljek az elvarasaiknak-pont hidegen hagy.


Pont karanten alatt filoztam azon hogy ha horribile dictu ezek lettek volna az utolso napjaim a foldon csinaltam e volna maskepp? Nem. Van valami amit nem tettem meg de szerettem volna? Nagyon keves dolog. Szoval szamomra ez a fontos, nem az h a tarsadalom hogy nez ram.

2020. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
14/14.Ha szereted a férjed,és vele képzeled a jövődet,akkor miért nem ösztönzöd hogy fogyjon le? Tovább is élne,és talán a szexualitás is visszatérne közétek.Szerintem ez már nem szeretet,csak egyszerűbb és könnyebb így élned. Nem ítéllek el,de azért azt ne mondd hogy szereted mint társad és férjed,mert ez nem igaz. Akkor nem tennéd vele ezt,nem bírnád megtenni,minden nap a szemébe hazudni.
2020. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
56%

15, 9 es vagyok


Megszamlalhatatlanul sokszor motivaltam, mindig megigerte h leadja a felszedett kilokat-elkezdte, fogyott kb 6 kilot es abbahagyta. Egyszeruen nem erdekli mert kenyelmes es tudja h nem hagynam el. Persze, zavarja h nincs szex DE megerti-forditott esetben en sem varnam el tole.


A szeretet egy vegtelenul komplex dolog, minden ember mashogy szeret, de a megcsalasnak es a szeretetnek az egagyadta vilagon semmi koze nincs egymashoz, ezek nincsenek osszefuggesben.

Amivel a megcsalas osszefuggesben van az a tisztelet-es annak teljes merteku hianya jelen esetben.


Most oszinten, ha mindenki elhagyna az egyebkent jol mukodo hazassagat mert nincs szex, vagy rossz a szex akkor senki nem oregedne meg egymas mellett. Nem a szex miatt mentem hozza es ha egyszer esetleg elvalok tole az sem emiatt lesz.

Masreszt, nem celom colibatusban elni csakhogy elmondhassam h mennyire etikus vagyok, es a legjobb eveimet-foleg szexualisan-elpazarolni egy ilyen profan dolog miatt. Ennel jobban szeretem magam es ennyivel tartozom magamnak. Neki azzal “tartozom” h szeretet adok neki, tamogatom mindenben, mellette allok, boldogga teszem, es egyutt epitjuk/feljlesztjuk egymast es az eletunket.


Ez pont olyan mint az apososomek. Valami 45 ev hazassag, de ebbol 10 evig csaltak egymast egymas tudta nelkul es a vegen egy het kulonbseggel buktak le. Elkepesztoen szeretik egymast es nagyon osszeillo emberek, de elkovettek anno egy hibat (az aposom egy konkret hibasorozatot:-))) de eldontottek h egyutt maradnak. Tanultak belole a bizalom helyreallt es egyutt maradtak egeszen az anyosom halalaig. Jol getter? Persze.


Nyilvan a megcsalas nem valami idealis vagy kovetendo pelda, es a jo peldak nem racionalizaljak az etikatlansagot mint olyat-de mutet egy mas perspektivat, megmutatja azt hogy a dolgok nem mindig feketek es feherek es ez nem a legnagyobb problema.

2020. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%
Kissé ellentmondásos amit írsz, hisz szerinted a szeretetnek nincs semmi köze a megcsaláshoz, hanem a tisztelet hiánya miatt következik be..Közben meg azt mondod szereted a férjed...Ha nem tisztelsz valakit, akkor hogy tudnád szeretni??? És azt mondod próbálod boldoggá tenni,de közben rosszul esik neki,hogy te nem szexelsz vele...Nyilván ő is tehet arról hogy nem tud lefogyni,de a házasság pont arról is szól,hogy jóban-rosszban,kövéren-soványan..Az én férjem se olyan már mint 20 évvel ezelőtt,de ezért nem keresek izmosabb fenekű szeretőt,pedig biztos izgatóbban hatna rám..Mondom,megértem az indokaid,de hogy te bármiféle tiszta szeretet is beleadsz ebbe a házasságba,az csak önámítás.
2020. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk 4 évig tartott,mindketten házasok voltunk.Én vetettem neki véget,már pontot akartam tenni az ügy végére.A szeretőm a szemem előtt mondta el a feleségének,hogy válni akar és velem lenni.Aztán pár óra után változtatott ezen és azt mondta legyünk " hivatalos" szeretők inkább 😁

Mármint,hogy a felesége beleegyezne.Én akkor kiszálltam és nagyon megbántam az egészet.A férjemnek is elmondtam,el is váltunk.

Ők szinészkedtek és mentették a házasságukat,de érdekes hogy 3éve nem vagyunk szeretők,de napi szinten ír.

Végülis ezévben náluk is borult a bili,mert a szentfazéknak magát nevező feleség félrelépett a férje haverjával és le is lépett vele.

Nekem lett kapcsolatom,a volt szeretőm feleségének is,a férje meg most egyedül maradt.

Az ok amiért szeretősdi lett 1.beleszerettem 2 .vak voltam,minden nap beszéltünk szinte egész nap( férjem évekig külföldön dolgozott akkor),talik kb 2 naponta voltak.

2020. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18- as vagyok,mármint azt bántam meg,hogy félreléptem,csak a kontextusból másképp jön le
2020. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
Amikor összejöttünk 4 és fél éve azt gondoltam még nem hagynám el a férjemet bár unalmasnak, szürkének, kiszámíthatónak és borzasztóan kis embernek láttam. Ő /szeretőm/ megmondtam az elején. Már nem fiatal, gyereke van akit imád. A nagy vagyon, amiért Ő gályázott. Semmiképp sem fogja felrúgni a házasságát. Szerelem volt. Gondoltam mit vesztek vele, hogy közel az 50-hez egy ilyenben még van részem. Most meg már őrlődöm, nem tudok kiszállni. Függő lettem. Úgy érzem kihasznál, arra kellek, hogy a házassága hiányosságait pótoljam. Azt, hogy a neje állandóan kiabál vele, hogy nem néz fel rá. Most tartok ott, hogy kilépnék a házasságomból. Mind a két kapcsolatom hagynom kellene és egy új életet kezdeni.
2020. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!