Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferfiak hogy alakult az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak hogy alakult az èletetek mikor erzelmeitek lettek a szereto irant?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Elváltam, és azóta boldog életet élek vele, megalkuvások nélkül, örömmel, vidámsággal. Feleségemmel jó viszonyban váltunk el, a gyerekekkel ugyanúgy foglalkozom, nem látták kárát a válásnak. Baráti körben hasonló szituban nem váltak el, maradtak érdekházasságban, gyerek miatt. Nem könnyű meghozni egy ilyen döntést, de mindenkinek egy élete van, át kell gondolni, mi a fontos.
2020. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Bocsánat nőként , szeretőként írok. Mikor összejöttünk szerelem volt, vibrált köztünk a levegő. Őrült dolgokat csinált. Viszont megmondta: 50 fölött nem válik el. Éppen a luxus otthonuk épül, amiért Ő gürizett. A feleségével meg a későn született lányával él együtt. Kár, hogy nem előbb találkoztunk. Tudom, hogy részéről is szerelem volt. Már régóta vagyunk együtt, én többször szakítani akartam. Részéről most 5 év után érzem, hogy már nem szerelemmel szeret. Egy ilyen kapcsolatot a korlátok idővel felemésztenek. Tehát az lesz Ő visszatér a monogámiába. A kapcsolatunk sosem derült ki és nem is fog. Mintha nem is történt volna semmi.
2020. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!