Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy megcsal a ferjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsal a ferjem, azert sok csaladi kepet posztolok, hogy a szeretoje lelepjen. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 11:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
És akkor most magadat is becsapod?
2020. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb ötlet. Bár a szerető ettől nem fog lelépni.

Téged is dug még a férjed vagy csak a szeretőt?

2020. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a szeretőjét ez nem fogja érdekelni.
2020. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Miből gondolod, hogy a szeretője:

1. tud rólad?

2. tud a családról?

3. követ facebookon?

4. érdekli egyáltalán?


Egyébként meg ha lelépne, jönne utána másik. Amikor egyszer már megcsalt, nincs visszaút. Tisztelet és bizalom itt már esélytelen, így normális kapcsolat sem lehet köztetek.

2020. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted, ha a szeretője tud rólatok akkor érdekli, hogy boldog családi képet próbálsz festeni facebookon?

Nem valószínű, hogy azt nézi te mit raksz ki, de ha bele is fut max kinevet, hogy te hülye ha tudnád...

Nyilván én vagyok a hülye ehhez, de esetleg férjeddel beszélni erről nem lenne célravezetőbb?

2020. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
94%

Jót röhög rajtad a szerető.

Később meg mindenki ha szétmentek ez miatt.

2020. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megnezi az oldalam. Es biztos vagyok benne hogy nagyon faj neki a mi boldogsagunkat latni!!!
2020. máj. 24. 11:42
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fáj neki, sőt valószínű, de ettől sajnos nem fog lelépni.
2020. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Aha, a "boldogságotokat". :D

Ezzel most magadat akarod becsapni? Mert azt látom, sikerült.

De tessék, csinálj magadból még nagyobb balekot. Akiben van egy kis tartás, az már rég dobta volna a pasast.

2020. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
En elek a ferjem hazaban, nincs hova mennem a gyerekekkel, szoval elfogadom hogy nem minden kerek. De a kivulallok ezt nem latjak rajtunk. Mi egy szep csalad vagyunk
2020. máj. 24. 11:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!