Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy megcsal a ferjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsal a ferjem, azert sok csaladi kepet posztolok, hogy a szeretoje lelepjen. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 11:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
90%
De ha férjnél van a nő,miért fájna neki a ti "boldogságotok"?
2020. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
83%

Valaki mondja már el ennek a nőnek, hogy egyedül ő gondolja azt, hogy ez a házasság szuper és, hogy ha napi 500 képet posztol a Facebookra is, ugyanúgy megcsalja majd a párja.

Ja, persze, hogy nem fog elhagyni, hisz főzöl, mosol, takarítasz rá, ő meg közben mindenféle ürügyekkel elmegy hazulról, hogy megcsaljon. Ennél “jobb” nőt sose fog kapni.

2020. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez a kerdes akkora troll mint a haz. De ha megse, akkor kerdezo keress fel szakembert mert megborult nalad valami mentalisan.
2020. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem rohadtul nem a te facebookodat lesi, hanem terpeszt a férjednek, miközben te kétségbeesetten keresel nyálas idézeteket a hamis mosolyú fényképeitek mellé.
2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, de ha megtudnám hogy csal a párom kihajítanám.
2020. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, hogy azt az alsó nadrágot, ruhát mosod, ami fél órával korábban a szerető tépett le róla, akkor hajrá. 🙂 gondolom csicska is vagy és a kedvenc kajáját is megfőzöd, hogy kirakhasd fbra és kapj rá lájkokat.
2020. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
85%
Jó ötlet, ha még ennél is nagyobb hülyét akarsz csinálni magadból. A szerető nem a képeket nézi.. Max benyög a férjed éj, egy "látom állatkertben voltatok a családdal" mondatot, kaján vigyorral és már térdel is elé. Hidd el, amikor a képek készülnek, akkorse veletek van fejben.
2020. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora marha a világon nincs mint te kérdező!
2020. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Ohh de van, múltkor egy 50 plusszos nő,pont ilyen dumával jött, és meg bizonygatta hogy ő mennyire fiatalos mert még instaja is van...


Őt is csalta a férje. A stílus ugyanaz

2020. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!