Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy megcsal a ferjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsal a ferjem, azert sok csaladi kepet posztolok, hogy a szeretoje lelepjen. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 11:24
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom.. és neked az a fontos, hogy a kívülállóak mit látnak? Posztold csak nyugodtan tele a Facebookot minden szarral, ettől a férjed még ugyanúgy meg fog csalni.
2020. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ez így neked megfelel...akkor nem is értem a kérdést.


Másrészt az hogy a lakhatásert cserébe ez neked belefér az a te személyes ügyed magaddal.

Én azon aggódnék inkább ha már ilyen helyzetben vagyok, hogy mi lesz akkor ha a férj úgy dönt, neki ez már nem felel meg.

Akkor nem lesz más választásod mint megoldást találni.

Személy szerint azt gondolom a családi idillt posztolgatva inkább nevetségessé teszed magad.Hidd el, nem hárman tudtok erről a helyzetről.

Én nem tudnék így élni, persze nem is nekem kell.

2020. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Jo apa a parom, csak ez a no megzavarta
2020. máj. 24. 12:08
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lakótársam még annó, az is házas pasival kavart.

Sokáig tartott a viszonyuk, persze, a felesége tudta a pasinak, mégsem lépett soha ez ellen.

Csak, hogy tudd; nem csak a lakótársammal csalta meg a nejét, hanem még több lánnyal, akár párhúzamosan is. Mindenkit simán átvert.

2020. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Az én szeretőm felesége nem szokott posztolni,de ha úgy lenne se érdekelne nagyon,főleg,ha csak làtszat.Ettől nem fogja otthagyni a férjed.Viszont,ha együtt akarsz maradni vele,akkor rá kellene jönni mi a probléma kettőtök között,és arra megoldást találni.Ha viszont mindig csélcsap volt,házasság előtt,minden kapcsolatában,akkor mindig lesznek új barátnők.
2020. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
5%
Akárki akármit mond igenis fontosak a külsőségek. Az emberek azután ítélnek, könyvelnek el. Tudok egy viszonyról. A feleséget mindenki szerencsés, klasz nőnek tartja. "Valami lehet benne" ha egy olyan pasit meg tud tartani amilyen az illető. Átlagos nő. Ő az akivel megy nyaralni. Ha vásárolni mennek vele látják. Egyéb helyeken Ő száll ki a luxus autóból a 10/10-es férfival.El is van magától szállva rendesen. A szeretőről meg ki tud?
2020. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Igy van! Szereto minden hazasagban van!!
2020. máj. 24. 12:33
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség,nincs minden házasságban szerető.
2020. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze, ez a természetes, hogy mindenki megcsalja a párját. Ez a lényege a házasságnak. 🤦🏻‍♀️
2020. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Amugy is imadok posztolni, igy hogy tudom a szeretonek mennyire rossz erzes meg tobbet fogok
2020. máj. 24. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!