Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy megcsal a ferjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy megcsal a ferjem, azert sok csaladi kepet posztolok, hogy a szeretoje lelepjen. Jo otlet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 24. 11:24
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Neked is van szeretőd? Ha nincs,jó nagy balek vagy.
2020. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a szerető tesz magasról, hogy te napi húsz képet posztolsz. Nagy baleknak fog tartani, mert tudja az igazat a “boldog családotokról”
2020. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szeretom, en szeretem a ferjem!
2020. máj. 24. 12:55
 24/49 A kérdező kommentje:
Csak mindig teherbe esek es a sok gyerek miatt sok a stressz. Het eve vagyunk egyutt es mar harom gyerek lett
2020. máj. 24. 12:56
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Mindig teherbe esel?Szóval 6év alatt 3x szexeltetek.Akkor nem csodálom ha szeretőt tart.A képek úgyse fogják meghatni a csajt.
2020. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Ritkan van szex es akkor meg terhes leszek
2020. máj. 24. 13:08
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Trollföldön nem árulnak gumit ;)
2020. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekkel lakás szülők nélkül álltam talpra egyedül mikor kiderült hogy a férjem megcsal a kicsit bölcsibe a nagyobb oviba és nekem munka.De akkor sem hagytam magam megalázni senkinek de te csak posztolgass képet a facebookra ne haragudj kérdező de szánalmas vagy.
2020. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég... Kérdező....Nem is tudom, mit mondjak. Ha neked jó, hogy a férjed másoakt kefélget, hát csináld. Mellesleg, ahogy valaki írta, mi van ha egyszer tényleg dobbantani akar. Akkor is meg kell majd oldanod a lakhatást. Olyan nincs, hogy nem tudsz.. olyan van csak, hogy nem akarod. Szedd már össze magad és lépj!

A másik meg. A szerető ívesen leszarja szerintem, miket posztolsz a családról.. hidd el, baromira nem érdekli. Nem ezért fog megpattanni.

2020. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

Ó hova fajul még ez a világ????

Minél szebb a Facebook oldal annál nagyobb a gond otthon. A szeretőt meg valószínűleg nem érdekli mit teszel ki, szánalmas ez az egész sztori...nyugodtan szülhetsz 2 évente ez csak egyre szarabb lesz. A férjed meg majd egyszer csak kirak aztán akkor még kell oldani a helyzeted....

2020. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!