Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne, hogy a párotok már fél éve megcsal titeket?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék.
Megbocsájtanék, de megkérném, hogy a jövőben ne csaljon meg.
Megbocsájtanék és felajánlanék neki egy nyitott kapcsolatot.
71 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha folyamatosan csalna, biztos szakítanék.
2020. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egyetlen kósza megcsalásért is szakítanék. Talán még akkor is ha évekkel ezelőtt történt. Mert onnantól mondhatna vagy tehetne bármit a párom mindig azon járna az eszem vajon kiben járt ma. Úgy meg semmi értelme egy kapcsolatnak.
2020. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen és szakítottam. Nem vagyok egy vilagi csicska


22/L

2020. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam. Mai napig nem bántam meg.
2020. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj vele, biztosan nagyon szeret....
2020. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Én nem csinalnek belole nagy ügyet. Szerintem érthető ha tizen x év házasság után egy ereje teljében lévő férfi vagy épp egy fiatalos vonzó nő már unja a banánt és feldobná a szexuális életét. Én konkrétan szenvedek a monogámiátol nő létemre. És nem is a szex a lényeg hanem a hódítás, a sikerélmény, hogy a mindennapi rutin szex - amely mögött már nincs igazi vágy irántad - helyett valaki tényleg megakarjon téged kapni. Én már nem érzem a férjemmel azt, hogy igazán vágyna rám, pedig csinos vagyok, szoktunk is szexelni, de eltelt 15 év együtt, és már nagyon ritka az hogy tényleg felpörgünk. Ettől független én érzelmileg hozzá tartozom, ő a lelki társam, de én ettől teljesen tudnám külön kezelni a szexet és szerintem határozottan jót tenne ha kiélnénk a vágyainkat és az ebből adódó fusztrációt nem kellene nap mint nap leküzdeni. Viszont a párom sajna elég elves, sarkas, bele se menne ebbe így fel sem hozom. Küzdök az elemek ellen és hűséges maradok.
2020. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám!!!!!Nem lenne mese!!
2020. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, elváltam. Semmi nem tud annyit érni, hogy bennemaradjak egy méltatlan helyzetben.


33N

2020. máj. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Én felajánlanám a nyitott kapcsolatot. Én is szenvedek a monogámiától, ha csak szexről van szó, engem egyáltalán nem zavarna.
2020. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam ez attól függ hogy miért tette, ha annyira erős a kapcsolatunk és meg tudjuk rendesen beszélni, akkor felajánlanám a nyitott kapcsolat lehetőségét, de persze sok mindentől függene ez a döntés
2020. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!