Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Estél már kísértésbe? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estél már kísértésbe? Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Erős vágyat érzek valaki iránt, de nem akarok engedni neki. Hogyan tudnám elmulasztani?

2020. jún. 10. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rádjön az érzés sportolj. Az segít elterelni a gondolatokat.
2020. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
De miért nem akarsz engedni neki, ha annyira erős vágyat érzel?
2020. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A hűség döntés kérdése. Az hogy érzek, nem jelenti, hogy meg is teszem. Meg akarok szabadulni az érzéstől.
2020. jún. 10. 22:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajna hasonló cipőben járok. Próbálom keresni a férjemben azokat a tulajdonságokat amik miatt többre tartom őt annál, mint aki iránt vágyat érzek. Ha ezt az oldalát veszem, mindig végül örülök hogy hűséges tudok maradni. Amúgy meg kb napi szinten kísértés ér, rühellem a monogámiát de ez van.
2020. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Emberileg én is sokkalta többre tartom a párom.
2020. jún. 10. 22:39
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj a negatívumaira, nagyítsd fel őket, később magad is elhiszed mekkora gyökér és minden rendben lesz. 😊
2020. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mióta küzdesz ellene?
2020. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fél éve már lassan.
2020. jún. 10. 23:19
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk azzal tartósította, hogy nem élte meg. Ha meghúzott volna egyszer, aztán dobott volna a pi.csába, szerintem már túl lenne rajtam. Így meg csak agonizálunk 2 éve. De nem akarlak a bűnbe vinni. Ha tudsz jobb módszert, megsúghatod. Amúgy egyetlen dolog azt hiszem tényleg segít: tiltottam mindenhonnan. Különben nem hagyja, hogy lezárjam a gyászt.
2020. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tiltani lehet utolsó, de ha élőben is látja a "kísértőjét" akkor még nagyobb lesz a kísértés.
2020. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!