Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Estél már kísértésbe? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estél már kísértésbe? Mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Erős vágyat érzek valaki iránt, de nem akarok engedni neki. Hogyan tudnám elmulasztani?

2020. jún. 10. 22:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
10-es, ez igaz. Nekem annyi szerencsém van, hogy nagyon ritkán futunk össze véletlenül, mondjuk átlag évente egyszer. De eljutottam odáig, hogy ha munkatársam lenne, más munkahelyre mennék, ha közelebb lakna, elköltöznék. Nem is az számít igazán, hogy 2 utcával vagy 2 várossal lakik arrébb, hanem hogy ne tudjon utánam nyúlni. Se virtuálisan, se sehogy. Ha elmondanám, hogy életemben hányszor láttam, kiröhögnétek. Képtelenek vagyunk egy légtérben tartózkodni. Nem tudom, a megszokás segítene-e vagy csak rontana a helyzeten, de ez valami agyrém, hogy egy tulajdonképp vadidegen ember képes felborítani 5 perc alatt az egész életemet. Egyébként pedig van az a kísértés, aminek idiótaság ellenállni. Ha nincs gyerek, akkor tényleg olyan erkölcsös elhajítani azt, akibe beleszerettél azért, hogy amellett maradhass, akit már nem szeretsz úgy? Én nem szeretném, egyáltalán nem szeretném, ha a párom beleszeretne valakibe és karitatív meggondolásokból inkább szenvedne mellettem.
2020. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet tenni, hogy lehetőség szerint minimalizálod a találkozásokat, kontaktokat. Nem nézegeted facebookon, igyekszel kizárni őt a gondolataidból.

Én abban nem hiszek, hogy a két fél lezavar egy menetet, aztán mindenki megy a dolgára, mert egyrészt egy alkalom is megcsalás, másrészt nem gondolom, hogy ha valaki átlépi azt a bizonyos határt, akkor ne akarná megtenni újra és újra. A vonzalom nem múlik el egy numerától, sőt, szerintem ilyen esetben inkább felerősödne.

2020. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek házasságban, párkapcsolatom van. Kísértés mindig van, de általában elmúlik. Egy eset volt amikor azonnal tudtam,hogy ez nem múló és nekem kell ez a pasi. Nem bántam meg,hogy nem voltam hűséges, bár büszke se vagyok rá.

Most van egy másik srác aki szintén bejön, de Vele kapcsolatban kordában tudom tartani az érzelmemet az eszemmel leküzdve.

2020. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt élem át. Nem akarom megtenni a férjemmel ezt. Próbálok folyamatosan iránta érezni kizárólag. Nagyon nehéz mert nagyon vágyom a másikra. Azt hittem a home office segít. Nem keresem, de mindig mikor kicsit túllennék rajta rámír. És visszaesek. A letiltás nálam nem játszik, mert muszáj hogy munkaügyben elérhető legyek számára is.

Nem is merek belegondolni mi lesz ha visszamegyünk és látom minden nap.

Nagyon nehéz. Nem tudom mi lehetne a megoldás

2020. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, hogy ez nem normális dolog. Nem azt mondom, hogy egy hosszú kapcsolatban nem fér bele egy kis flört, vagy vonzalom. De amikről ti itt írkáltok, javában érzelmi megcsalás. Előbb utóbb fizikai lesz belőle. Ha nem azzal aki iránt most érzed ezt, majd mással. Ha nem lesz megcsalás, akkor is rámegy a kapcsolatod.
2020. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszek abban,hogy az érzelmeimet kordában lehet tartani. Azt igen, hogy nem engedek a csábításnak, szenvedek, összeszorítom a fogam, hogy "akkor se..." de -még ha egyedül maradok a véleményemmel is- nem vagyok biztos,hogy ez megoldás.

Ha egy ilyen helyzet kialakulhat és hosszú távon fennmarad vélhetőleg azt jelzi,hogy hiba van a kapcsolatban. Akkor pedig nem törvényszerűen érdemes megvonni magunktól azt a lehetőséget,hogy ismerkedjünk azzal, akihez igazán vonzódunk. Ez alatt persze nem azt értem,hogy havonta, rendszeresen...de ha kivételes személyiség jön az életünkbe, tartósan ott marad a szívünkben, érdemes elgondolkodni a továbbiakon.


Tartós párkapcsolatom van,a párommal jól kijövünk, de több sérelem ért már a részéről. Jött az életembe egy srác akit 3 éve nem tudok kitörölni a gondolatomból. Ahogy írtam: fogat összeszorítva kitartok a párom mellett, mert biztonságérzetet ad.

De nem mondanám,hogy boldog vagyok. Lehet,hogy pár év múlva bánni fogom,hogy nem léptem.Viszont így lezárni nem tudom ezt a jelenlegit.


Könnyű kívülről látni a helyes utat, de annál nehezebb benne lenni érintettként...

2020. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

15-ösnek igaza van, hogy nem normális, de nem is mondanám, hogy helytelen. Inkább az a helytelen, hogy nem vesz róla tudomást az ember, mert mások szerint akarja erkölcsösen élni az életét.

Amikor érzelmek kialakulnak, olyankor én nem ott látom a megcsalást, hogy érzek vagy lefekszek azzal, akit szeretek, hanem valójában azt csalom meg, akit szeretek a hivatalos párommal, aki miatt szerető státuszban tartom azt, akit valójában szeretek. Ilyenkor a szeretőm ellen vétkezek és nem a hivatalos párom ellen. Vétek, de nem az ellen, aki ellen annyian gondolják.

Nyilván, amikor van gyerek és sok más élet múlik rajta, nem ilyen egyszerű a képlet.

Én tudom, hogy kísértés és kísértés közt óriási különbség van.

Amíg nem volt megoldhatatlan konfliktus és teljes érzelmi elhidegülés a párommal, észre se vettem más férfit. Amikor jött egy hullámvölgy, megjelent valaki, aki kezdett elvarázsolni, de nem okozott olyan szintű álmatlan éjszakákat, nem szálltak el az érzéseim, nem éreztem azt, hogy vége az életemnek nélküle. Benne volt a lehetőség, hogy váltsak, de simán, erőlködés nélkül tudtam dönteni, és nem az eszemmel, hanem a szívemmel, mert arra jöttem rá, hogy hiába jóképűbb, magasabb a férjemnél, a páromnál, a páromat keresem benne és csalódás, hogy nem olyan, mint ő. Mivel a páromat szerettem, néhány hónapos gondolkodás után ezt el tudtam dönteni és le tudtam zárni azt a srácot. A hullámvölgyön túljutottunk és feleségül mentem hozzá. Viszont 10 év múlva lett egy olyan konfliktus köztünk, ami nem csak elhidegülést okozott, hanem minden érzés és vonzalom elmúlt bennem a férjem iránt és 1,5 év ridegtartás után beleszerettem valakibe. Na Ő az, akit nem egyszerűen kísértésnek mondanám, mert annál sokkal több. Semmit nem enyhült az érzés 2 év alatt, maximum az változik, hogy bizonyos időnként kivakarom magam a halálvágyból és képes vagyok újra élni és felkelni reggelente. Ettől függetlenül belebetegedtem ebbe az egészbe lélekben és nem szeretnék sokáig élni. Hogy ugyanezt érezném-e iránta, ha nem csak lakótársam lenne a férjem, azt nem tudom. Kilépni már nem lehet, mert gyerekeink vannak.

2020. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Áh, hol lenne már helytelen. Hányingerem van. Csak szenvedj nyugodtan, abszolút nem érdemelsz többet. Nem csak a gyermekeidet teszed tönkre, hanem ahogy te is írtad , a szeretőt is, a fétjed is, meg magadat is. Biztos a gyerekek majd marha boldogok lesznek.
2020. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
A kisértéstől a legbiztosabb módon akkor szabadulhatunk meg ha engedünk neki!
2020. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

18-as. Nincs szeretőm, de köszi.

Kevés az, hogy én változtatnék, ha a másik nem akar hétvégi apuka lenni. Én ezt soha nem is várnám el tőle.

A semmiért pedig nem megyek végig a válási hercehurcán, akkor se, ha a férjemmel már nem funkcionálunk férfi-nőként.Attól még szülők vagyunk és nem rossz apa. Tehát a gyerekemnek jobb így. Minden eset más, nincs egységesen jó megoldás.

2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!