Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan nők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők akik nem esnek kísértésbe ha más (OK) udvarolnak nekik miközben párkapcsolatba vannak?

Figyelt kérdés
Mert sok nő egójának kell hogy közbe félrekuffantsanak,(önigazolás címszó alatt) ami gyomorforgató.

2016. jan. 26. 10:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha véletlen látsz egyet, akkor szólj nekem is...
2016. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Környezetemben több ilyen van.Én nem tudnék!
2016. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem okoz gondot nemet mondani.

Egyrészről bennem is van annyi tartás, hogy nem fektethet meg minden barom, aki turbékol egy kicsit a fülembe, független attól, hogy van-e párom vagy nincs. Másrészt a hűség részemről is elvárás a másik felé, és én is megtanultam nemet mondani, ha anyámnak hihető, már másfél évesen remekül ment.


Az én egóm amúgy tökéletesen rendben van, a páromnak hála: udvarol, dicsér, kényeztet, érezteti, hogy szépnek tart, nőként kezel, és persze ki is elégít. Nem tud egy szerető sem olyan kínálni, ami hiányozna az életemből.

Pl. rendszeresen kapok virágot, úgyhogy nem fogok könnybe lábadt szemmel szorongatni egy szál nyamvadt rózsát, amit valaki egy kis duruzsolás kíséretében a kezembe nyom.

Láttam én is ilyet.


Amúgy ha sza.r egy kapcsolat, és sok minden hiányzik, akkor ki kell lépni belőle, nem félre lépni. Kis különbség, de a női egónak nagyon jót tesz.

2016. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ha a párkapcsolatban minden rendben van, akkor nincs az a kísértés, aki elvihetne belőle, ha pedig nincs rendben, akkor előbb igyekszik az ember megjavítani, tesz érte, átbeszélik a dolgokat, és ha nem változik, akkor kilép a kapcsolatból.

Részemről is fontos a hűség. Ha azon kapnám magam, hogy valakihez vonzódok, akkor először is a párkapcsolatomat gondolnám át, és utána bármi mást. Egyébként fizikai vonzalom jöhet-mehet, egy erős párkapcsolatot nem a szex tart össze. Ráadásul a nőnek nem is feltétlenül a "félrekuffantás" kell mellékvonalon, hanem az ego megtámogatása, a dícséretek, a bókok, hogy szépnek érezze még magát. Általában az ilyen nők nem elég bátrak valami miatt kilépni a már megromlott párkapcsolatukból és ezért teszik ezt.


Egyébként én spec ritkán kapok virágot ;) néha pajkosan célzok rá, de annál több bókot, elismerést, kedveskedést, meglepetés-apró ajándékot, úgyhogy nem is szorulnék rá arra, hogy kísértésbe essek. Szóval még a virágon sem múlik.

2016. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem csak nők,hanem férfiak között is van olyan aki nem bír ellenállni.Inkább jellem kérése ez mintsem,hogy melyik nemre illene jobban.
2016. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább személyiség kérdése. Ha lenne férjem vagy egy komoly barátom sosem csalnám meg, mert szerintem lelkileg belebetegednék, ha ilyet tennék. Nem tudnék tükörbe nézni. Azonban ha nem lennék elköteleződve és több udvarlóm lenne, abban nem látnék kivetnivalót addig, amíg semmi komoly dolog nem történne egyikkel sem. Aztán majd döntenék közülük.
2016. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, akkor gondolni se tudok ilyen téren másra és minden ilyen helyzetben az az első mondataim egyike, hogy párom van. De persze magammal szemben biztos elfogult vagyok, meg erre lehet az a válasz, hogy magáról mindenki ezt állítja. Viszont ismerek a környezetemben több ilyen lányt is.
2016. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vagyok példának okáért én.

Nekem is próbáltak már udvarolni, de a férjemen kívül már nem érdekel. Az udvarló jelöltekkel, ha nem fogják fel, hogy nincs esélyük, lehetőleg minden kapcsolatot meg is szakítok.

A férjem már könnyebben kísértésbe esik..... Sőt, megmondom őszintén, én még soha nem találkoztam olyan férfival, aki ellen tudott volna állni egy csinosabb hölgy udvarlásának, még ha csak a flörtölés erejéig is.

2016. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pedig kedves 8-as , ha otthon minden rendben , akkor van ilyen férfi hidd el.
2016. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen is férfi is nő is, 9-es, de sokan akkor sem bírnak magukkal, ha otthon nincs különösebb probléma.

Meg aztán ha eltelik egy idő, pl. egy sok éves házasságban azért óhatatlanul is akadhatnak problémák, amiket azért jó esetben együtt kellene átvészelni, nem az első adandó alkalommal keresni valaki mást, akivel abban a pillanatban épp könnyebbnek tűnik.

2016. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!