Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi lehet tenni ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag megismertem a mostani haveromat, nos az a helyzet hogy viszonylag gyakran jártam hozzájuk, és az élettársával elkezdtem beszélgetni, ő írt rám. Most ott tartunk hogy napi szinten beszélünk, és van mikor éjjeleken át, 2 óráig is akár. Tisztelem a párját, egy éve ismerem őket, a csajjal rettentő jól kijövök úgy érzem, viszont az ő életszínvonala nem épp passzolna az enyémhez, full milliomosok, én pedig a csajhoz képest egy csóró vagyok. Plusz ott van 2 gyerek, beszéltünk a kapcsolatukról is, tudom hogy nincs minden rendben, és úgy érzem kezdek érzéseket táplálni a nő iránt... Lefeküdni lefeküdne velem, tesz konkrét célzásokat, szerintetek mit tegyek, folytassam vagy szálljak ki míg nem késő? Tényleg nem tudom, nagy a kísértés, mert elég jól néz ki, és tuti ő is érez valamit, minden reggel ír. Mindig ír ha van ideje... Nem tudom, mit tanácsoltok?
2020. júl. 5. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Dobd ki ezt a hulladéknak sem nevezhető embert. Nőt direkt nem írok, mert nem az.
2020. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne írd a haverodnak, ha közben ezerrel nyomulsz a elettarsara. Nagyon gyorsan lépj valamit, mert ez így nagyon undorító amit lemulveltek. Ellenseggel nem teszel ilyet, nem hogy "haveroddal". Egyébként szerintem nem akar tőled semmi komolyat a nő max parszor osszejarni de ennyi.
2020. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Igazi f@szfej vagy te is meg a csaj is
2020. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az szép, hogy előbb lamentálsz azon, hogy nincs erre a nőre pénzed, mintsem azon, hogy erkölcsileg belefér-e...
2020. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Helyedben meghúznám a csajt, de semmi komolyat nem terveznék.
2020. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért szerintem, ha ti valóban "haverok" vagytok ahogyan írod, hogyan fordul meg egyáltalán ilyen a fejedben? Oké láttad az élettársát, szép..na és? Szerintem már az is gáz, hogy a haverod szemébe jó pofizol közben meg a barátnőjét akarod megdugni.. Minek szerencsétlennek ellenség, ha olyan barátja van, mint te..
2020. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koptasd le gyorsan.A nő csak kúrni akar,nem kellenél neki.
2020. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!