Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei voltak annak, hogy a férjetek megcsal(t)?

Figyelt kérdés
Félek ha kiderül, hogy csal, az új nőcskét fogja választani és még ide is költözteti. 3 kicsi gyermekünk van. Attól félek, ha van valakije, ki fog minket tenni a házból, aztán mehetünk amerre tudunk. Nem tudom érdemes-e válaszút elé állítanom, félek a nőcskéjét választaná és a gyerekek sem tartanák már mellettem. Aki volt hasonló helyzetben, kérem írjon!

2020. júl. 26. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Az már rég nem jó kapcsolat, ahol csak az anyagiak miatt érdekel, hogy megcsal-e.

Neked nincs semmid? Semmi se közös?

Nem voltam házas, de hosszú kapcsolatban csaltak meg. A telefon feltűnő féltése, dugdosása volt az egyértelmű jel.

2020. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Van három gyereketek es nem ismered annyira a ferjed hogy lásd a viselkedésen ha megcsal? Hű de gáz vagy. Főleg ez a megkattant feleseg szerep a nagyon gáz. Nem vagytok tan összeházasodva? Nem csináltál biztosítékot 3 kicsi gyerekkel arra hogy mi van ha váltok? Hány éves anyuka vagy, 18? És igen, ha nagyon akar elvál tőled, még a gyerek sem vissza tartó erő. De egy ilyen ketyos uldozesi mániás nő melett lehet en is mast keresnek.
2020. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Már ne is haragudj, de hogy tudsz kiállni a gyerekeidért, és kűzdeni értük, ha ilyen semmilyen vagy? hogy tudod képviselni egyáltalán egy gyermeket is? nem hogy 3-at.


Na azt hiszen..lenne buli egy ilyennél, de nem hinném, hogy bárki is beülne oda ahol a gyermekeim élnek.

2020. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Akkoriban meg nem voltam hazas,de amikor mar eselyes volt hogy vege lesz es ismerkedtem mas lanyokkal is akkor tobbnyire telefonon tartottuk a kapocsolatot,vagy az akkoriban meg remekul mukodo MSN-en. Szoval a telefon rejtegetese, melo utan kimaradas gyanus lehet.

Te igazabol a valasztol felsz,igaz? Mert egy jo szuloi hatterrel (nagyszulok) biztos nemkerulsz utcara, 3 gyerek eseten a gyerektartas is plusz "jovedelem". viszont 3 gyerekes elvalt anyukakent "apukat" talalni az szerintem mar nehezebb es ettol felsz igazan hogy egyedul maradsz ? De ez csak egy velemeny, nem biztos hogy igazam van.

2020. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha házasok vagytok, ez nem ilyen egyszerű, hogy neked kellene a gyerekekkel menni. Ha tényleg megcsal, akkor egyértelmű, hogy neki kell elhúznia, nem pedig neked a 3 gyerekkel.


Amúgy a legegyenesebb az, ha gyanakszol, hogy rakerdezel, ha ismered, a reakciói alapján azért be lehet lőni, hogy mikor kamuzik.

2020. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
#5: Kivéve, ha a férfié a ház...
2020. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs vagyonszerzesi nyilatkozat,,,akkor a hazassag utan az ingatlan kozos tulajdont kepez.
2020. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

#7: Fenéket! A házasság előtt szerzett vagyon az külön vagyon!

Csak amivel közös erővel növelték az értékét, az értéknövelés arányos részét követelheti a beköltöző házastárs.

2020. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
így igaz...
2020. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha az övé a ház, a pici gyerekeit akkor sem teheti az utcára, hiszen ő is szülő. Téged talán igen, de valahova csak tudsz menni, válásnál meg nem indul ő valami nagy előnnyel a felügyeleti jogért, ha megcsalt.
2020. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!