Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei voltak annak, hogy a férjetek megcsal(t)?

Figyelt kérdés
Félek ha kiderül, hogy csal, az új nőcskét fogja választani és még ide is költözteti. 3 kicsi gyermekünk van. Attól félek, ha van valakije, ki fog minket tenni a házból, aztán mehetünk amerre tudunk. Nem tudom érdemes-e válaszút elé állítanom, félek a nőcskéjét választaná és a gyerekek sem tartanák már mellettem. Aki volt hasonló helyzetben, kérem írjon!

2020. júl. 26. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Ki fog tenni a házból... a gyerekek sem tartanák mellettem... isten mentsen az ilyen nőktől mint te.

Ha nem a tiéd a ház, simán kitehet, a gyerekeket meg nem adja oda. Mit hittél, hogy odatojsz 3 gyereket és akkor biztosítva van a lakhatásod meg a pénzed egy életre? Hol éltél előtte és miből?

2020. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Úristen, ti visszaolvassátok magatokat...?


Oke, a beírása alapján nem a legélesebb kés a fiókban, de amúgy nem is tudtok róla semmit, hogy lehet ilyet írni, hogy odatojt 3 gyereket? Azt se írta, hogy az ingatlannak milyenek a tulajdonviszonyai... Kicsit tekerjetek magatokon és talán várjátok meg, hogy a Kérdező több infót adjon, vagy reagáljon.

2020. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
Félsz, hogy a 3 gyerek sem marad veled? Akkor, ott is problémák vannak. Dolgozol? Közösen szerzemény a ház? Mert ezek fontos dolgok, amikkel illene tisztában lenned.
2020. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

#10: A megcsalást egyetlen bíróság sem veszi figyelembe. Ami számít: ha nem muszáj, ne költözzenek a gyerekek. Illetve ki az, aki megfelelő körülményeket tud teremteni.

Mondjuk az más kérdés, az apuka akarná-e egyáltalán a felügyeleti jogot?

2020. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
10: ez nem Amerika. Semmi hátrány, büntetés nem éri a válás során azt, aki megcsalta a házastársát.
2020. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
Menj el dolgozni.
2020. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Látod ezért nem szabad kiszolgáltatnod magad valakinek. A gyerekek előtt ezek az aggodalmak nem merültek fel benned?

Beszélj vele erről, mondd el neki az aggodalmaid, ha nem győz meg akkor kezdj el tervezni, hogy ki tud majd segíteni, hova mehetnétek stb.

2020. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

8-as!

Tévedés.

nincs szerzés, vagy arányosság.

A házasdágban szerzett minden vagxon közös. 50%-50% függetlenül attól ki mennnyit keresett

2020. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18: Igen, a HÁZASSÁGBAN szerzett. Ezért is írtam előtte a 6-os válaszban, az 5-re reagálva, hogy kivéve, ha a férfié a ház.

És a 8-asban is a HÁZASSÁG ELŐTT szerzett vagyonról írtam.

Igen, ha házasság alatt vették, akkor házassági szerződés nélkül fele-fele (pár kivételtől eltekintve).

De ha a nő beköltözött a férfi már meglévő házába, akkor a házasságkötéssel nem szerez a nő tulajdonjogot.

2020. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!